Pardubický kraj měl na největším světovém setkání BMW příznivců svoje zastoupení

konirPardubice / Obermehler-Schlotheim (Německo) – o víkendu 17. – 20. července se v Německu uskutečnilo největší setkání na světě majitelů BMW vozů “BMW Syndikat – Asphaltfieber 2014” . Pardubický kraj měl zde svoje zastoupení již podruhé.

 

 

„Jsem rád, že jsem zavítal na tento jubilejní 10. sraz pořádaný Syndikat Asphaltfieber. Příjezd na místo konání byl plný očekávání a také se stalo. Po našem odbavení nás čekala dlouhá pomalá cesta po hlavní promenádě, kde to opravdu žilo. Po shledání s krajany z Čech a zakotvení nás čekala super atmosféra na letišti, kterou jsem zatím na žádné akci nezažil,” vzpomíná Michal Koníř z Pardubic.

Sobotní opravdu nabitý program nabízel hodně možností, na co se má jít člověk podívat, při této akci byla možnost se podívat i na probíhající se závody v driftech německé organizace. Celý víkend byla obloha azurová a slunce opravdu dalo zabrat, ale to jen podtrhovalo tuto ojedinělou akci.

„Každý rok se zvyšuje počet českých posádek, jsem za to velmi rád, že naše spolupráce s německými pořadateli je na velmi dobré úrovni,” potvrzuje účastník a tiskový mluvčí BMW race Roman Málek z Chrudimi.

Společné foto v NěmeckuDalší akci, kam se zástupci z BMW klubu východní Čechy chystají o nadcházejícím víkendu je 6. ročník Letného BMW Zrazu na slovenském letišti Dobrá Niva.

niva

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.