Pátý zápas pro Moeller

HC PCE vs HC PLZVyprodaná ČEZ Arena, tři góly v síti hostí a čisté konto Jána Lašáka. I tak by se dal stručně popsat středeční zápas nezi domácím týmem HC Moeller Pardubice, který porazil hostující tým HC Lasselsberger Plzeň 3:0. Stav série je po pěti odehráných zápasech 3:2 pro HC Moeller.

Potlesk vestoje! Pátý zápas čtvrtfinále zvládli hokejisté HC Moeller Pardubice na podtrženou jedničku! Ve vyprodané ČEZ Areně dokázali porazit díky třem využitým přesilovkám Plzeň 3:0 a mají tak nad svým soupeřem jednozápasový náskok. Moeller hrající v oslabené sestavě dovedl k třetí výhře v sérii zodpovědný výkon v čele s bezchybným čarodějem v brance – Jánem Lašákem.

Podrobnosti:
Třetiny: 1:0, 2:0, 0:0.
Branky a nahrávky: 3:10 Rákos (Koukal, Havíř), 25:21 Divíšek (Čáslava, Pivko), 31:20 Pivko (Bláha, Divíšek).
Rozhodčí: Hradil, Husička – Bádal, Pouzar.
Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0.
Diváci: 10 020 (vyprodáno).

Sestavy:
Pardubice: Lašák – Snopek, Čáslava, Píša, Kolář II, Havíř, Lojek – Cetkovský, Divíšek, Pivko – Kolář I, Koukal, Koudelka – Zohorna, Tvrdík, Somík – Bláha, Semorád, Rákos.
Trenéři: Václav Sýkora a Jiří Seidl.

Plzeň: Chábera – Čakajík, Smrek, Redlihs, Benák, Pácal, Dresler, Jeřábek – Vostřák, Straka, Vlasák – Tomas, Kracík, Matějovský – Adamský, Kovář, Dvořák – Kubica, Kubalík, Laš – Lev.
Trenéři: Pavel Hynek, Milan Razým a Rudolf Pejchar.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.