Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Přípravy na Den pro Chrudim vrcholí

denprochrudimVe čtvrtek 15. července 2010 proběhla v Chrudimi další koordinační schůzka k akci „Den pro Chrudim“, která proběhne za měsíc ve čtvrtek 19. srpna v Chrudimi.

„V rámci setkání více jak tří stovek mladých lidí z celé republiky v konferenčním centru Immanuel v Dlouhém u Trhové Kamenice jsme se rozhodli jeden den věnovat aktivitám v Chrudimi. S místostarostou Romanem Málkem jsme proto vytipovali subjekty, kde dobrovolníci budou během dne pomáhat. Na odpoledne jsme připravili pro občany na Resselově náměstí bohatý program,“ prozradila koordinátorka akce Jana Horáková.

Veřejnost se může těšit nejenom na prezentační stánky řady organizací, ale i minikoncerty a další program, který bude završen pokusem  o zápis do České knihy rekordů s rekordem nesoucím název “rozezvučme město”. 

„S přípravou akce se začalo zhruba před rokem a za tu dobu se akce pěkně rozrostla. Zároveň jsem velmi rád, že dobrovolníci pomohou s uklízením veřejných prostor, v hospici či v rekreačních lesích na Podhůře,“ pochvaluje si Málek, který nad akcí přijal záštitu.
Informace jsou již dnes zveřejňovány na webu www.denprochrudim.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.