Pátek, 22.9.2023
Sport

Předprodej vstupenek na SP v biatlonu zahájen

Předprodej vstupenek na SP v biatlonu zahájenBiatlonoví fanoušci si mohou od pondělí 15. února začít kupovat v předprodeji vstupenky na Světový pohár v biatlonu, který se uskuteční od pátku 16. prosince do neděle 18. prosince 2016 v Novém Městě na Moravě. Lístky jsou v prodeji v síti Ticketstream.

Programová skladba je skutečně atraktivní. Celý blok v pátek zahájí závody ve sprintu, v sobotu se diváci mohou těšit na dramatické stíhací závody a v neděli se SP v Novém Městě uzavře královskou disciplínou – závody s hromadným startem pro 30 aktuálně nejlepších biatlonistů světa. Přesný časový program závodů bude upřesněn v září na základě dohody Eurovize, televizních společností a Mezinárodní biatlonové federace IBU.

Poslední Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě v únoru 2015 se stal vůbec nejúspěšnějším podnikem celého seriálu a vstupenky na akci byly zcela vyprodány mnoho dní předem. „Nové Město biatlonový svět tehdy doslova ohromilo,“ říká prezident organizačního výboru Jiří Hamza. „Věříme, že v prosinci 2016 bude atmosféra ve Vysočina Areně stejná jako při předchozím ročníku. Od ledna dostáváme desítky dotazů denně na to, kdy spustíme předprodej vstupenek. I proto jsme se rozhodli vyjít fanouškům vstříc a začít s předprodejem již nyní.“

BMW IBU World Cup Biathlon 2016
Nové Město na Moravě, Vysočina Arena
16. – 18. prosince 2016
www.vysocina-arena.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.