Příchod bohů

Příchod bohůNerozluštitelné záhady vesmíru a přírody, vize vědců a odvážné činy jednotlivců, takové jsou klasické i nové povídky Vlastislava Tomana.

Původní vědecko-fantastické povídky Vlastislava Tomana z let 1957–1966 vycházely v časopise ABC jako komiks s legendárními ilustracemi Františka Kobíka. O padesát let později autor dopsal čtyři nové texty, ve kterých se také setkáte se smělými vizemi vědců a odvážnými činy jednotlivců pátrajících po nerozluštitelných záhadách vesmíru a přírody.

Se starými známými i těmi novými budete objevovat nové planety, osidlovat je, střetávat se s mimozemšťany, sestrojovat roboty, překonávat nebezpečí a pronikat stále hlouběji do vesmíru.

V budoucnosti je totiž možné cokoliv…

 

 

 

 

 

 

Příchod bohůNázev knihy:              Příchod bohů
Autor:                           František Kobík, Vlastislav Toman
Žánr:                            sci-fi

Nakladatelstvi:           X.Y.Z.
Datum vydání:            9. 5. 2016
Doporučeno od:         +12 let

EAN:                             9788075053596
Počet stran:                 240 stran
Formát:                        145×205 mm – vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

E-shop:                        http://knihy.cpress.cz

Ukázková kapitola:    http://knihy.cpress.cz

 

Příchod bohů

 

NAKLADATELSTVÍ XYZ

NAKLADATELSTVÍ XYZ je od roku 2011 součástí největší české mediální společnosti Albatros Media, a.s. Na trhu působí od roku 2004. Vydává původní českou i zahraniční beletrii, zaměřuje se zejména na romány, autorizované životopisy či rozhovory, literaturu faktu, historické publikace i výpravné encyklopedie a komiksy.

Albatros média

Albatros Media a. s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zastřešuje knižní nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, Computer Press, CooBoo, CPressPlus, Edika, Fragment, Management Press, Motto, XYZ, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Albatros media, a.s. 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.