Prodloužení výstavy The Human Body do 17. června

Prodloužení výstavy The Human Body do 17. červnaVýstava THE HUMAN BODY, která nadchla české návštěvníky, bude o týden prodloužena do 17. června 2012. Návštěvníci mají jedinečnou šanci využít prodloužení výstavy a zakoupit v předprodeji vstupenky na termín, který jim vyhovuje ještě do neděle 17. 6. 2012 do 19 hod. Díky tomuto prodloužení máme poslední volné dopolední termíny pro školy, které hojně využívají skupinové vstupné již za 190 Kč na osobu.

Prodloužení výstavy The Human Body do 17. červnaVýstava The Human Body zve návštěvníky na detailní cestu po lidském těle přes kosterní systém, svalstvo, reprodukční orgány, dýchací orgány, krevní oběh a další části lidského těla. Exponáty výstavy jsou v různých pozicích, aby přiblížily návštěvníkům, co se děje v jejich těle při pohybu, sportu i odpočinku. Revoluční metoda polymerové konzervace, tak zvané plastinace, při které je tekutina v lidské tkáni nahrazena silikonem, je týmem odborníků neustále zdokonalována, exponáty jsou proto ještě detailnější a názornější.

Jedinou věc, kterou máme všichni společnou, je naše úžasné lidské tělo. Během staletí ho lékaři zkoumali při operacích a pitvách. Nyní je toto vědění zpřístupněno všem. Naše výstava je tou nejmodernější učebnicí lidské anatomie na světě,“ říkají autoři výstavy.

Výstava na svých exponátech také názorně ukazuje následky rakoviny nebo civilizačních chorob jako je obezita, poškození cév nebo také zdravé plíce vedle zčernalých plic kuřáka. Tyto reálné a pro mnohé šokující příklady jsou mnohem silnějším podnětem k zamyšlení se nad svým přístupem k životu než jakýkoli text nebo obrázky v učebnicích. Každý návštěvník výstavy se tedy nejen detailně seznámí s lidským tělem a jeho funkčními mechanismy, ale pochopí také jeho zranitelnost a nutnost se o něj dobře a zodpovědně starat.

Prodloužení výstavy The Human Body do 17. června

Přímo v prostorách výstavy jsou neustále k dispozici studenti medicíny, kteří návštěvníkům odpoví na jejich dotazy. Jednotlivé exponáty mají velmi podrobné popisky.

Vzhledem k omezené kapacitě prostoru výstavy, doporučujeme všem návštěvníkům, aby si vstupenky na výstavu zakoupili v předprodeji, a vyhnou se tak dlouhým frontám. Vstupenku si zakoupí na předem zvolený den a hodinu, podobně jako když jdou do kina nebo divadla. Cena vstupenek v předprodeji je stejná a platí stejné slevy jako při zakoupení na místě.

Předprodej vstupenek v sítích: Ticketart, Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream.

Otevírací doba výstavy:
Neděle – Čtvrtek 9 -19 hod.
Pátek – Sobota 9 – 21 hod.

Ceny vstupenek

Individuální vstupné (Po-Pá/So-Ne)
Dospělí 300 Kč/350 Kč
Studenti/Senioři nad 65 let 250 Kč/300 Kč
Dítě (6 – 15 let) 200 Kč/250 Kč

Rodinné vstupné (2 dospělí a 3 děti) 800 Kč/900 Kč
ZTP/P 190 Kč/220 Kč
Skupinové vstupné (Po-Pá/So-Ne)
Školy – 10 a více členů (pedagogický dozor zdarma) 190 Kč/220 Kč
Dospělí – 10 a více členů 270 Kč/300 Kč

Skupinové vstupné pro školy je možno objednávat pouze přes internet na e-mail: vstupenky@jvsgroup.cz nebo telefonicky na 731 337 131.

Prodloužení výstavy The Human Body do 17. června

Více informací o výstavě na http://www.humanbody.cz.

Pořadatel: JVS GROUP

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.