Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

První muž latino popu Ricky Martin dorazí do Prahy

Portorický herec, a především zpěvák Ricky Martin, dorazí úplně poprvé do pražské O2 Areny v rámci své velkolepé tour, které kromě České republiky chystá například i ve Španělsku. V této zemi v průběhu srpna a září odehraje celkem deset koncertů.

Koncert v Praze odstartuje 9. září letošního roku od 20:00 hodin, ale vstup pro fanoušky bude umožněn již v 18:30 hodin.  

Ricky Martin ve své hudební kariéře zanechal hned několik úspěšných průlomových okamžiků. Jedním z nich jsou dva legendární hity z devadesátých let La Copa de la Vida a Livin La Vida Loca. Dokonce se samotný zpěvák řadí mezi několikanásobné držitele cen Grammy. Jednu z těchto zmíněných ocenění získal i za svou poslední vydanou desku A Quien Quiera Escuchar z roku 2015. Dále má na svém kontě tři ceny Latin Grammy Award a přibližně 85 milionů prodaných nosičů. Za celou svou kariéru vydal celkem deset studiových alb ve španělském či anglickém jazyce.

A co si sám Ricky Martin připraví na koncertě pro fanoušky? Velkolepou show s největšími hity, jako jsou například La Bomba, Tal Vez, Vente Pa´Ca, Fiebre nebo již zmíněné La Copa de La Vida a Livin La Vida Loca. V této největší hale, která je u nás, diváci zažijí to nejlepší z Rickyho Martina.

 

 

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo na Ticketportal.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.