Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Putovní výstava – 20 let pomáháme vstát

logo SKP-CENTRAV pardubickém AFI Paláci je od 7. do 21. ledna 2013 umístěna putovní výstava společnosti SKP-CENTRUM s názvem „20 let pomáháme vstát”.

Velkoformátové fotografie přibližují činnost společnosti SKP-CENTRUM a zároveň poskytují průřez dvacetiletého působení organizace. Záštitu nad touto výstavou převzal Ing. Pavel Šotola, člen Rady Pardubického kraje zodpovědný za neziskový sektor a místostarosta města Hlinsko.

„U příležitosti svého 20. výročí uspořádalo SKP-CENTRUM výstavu představující široké veřejnosti svou každodenní činnost. Ti, kteří ji nepotřebují, se s ní běžně nesetkají, ale je velmi náročná a zaslouží si úctu. Proto jsme rádi, že můžeme lidem činnost centra přiblížit právě umístěním výstavy v AFI Paláci,” říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

SKP-CENTRUM, o.p.s. je největším poskytovatelem sociálních služeb na území Pardubického kraje. Organizace zajišťuje v regionu široké spektrum pobytových, ambulantních i terénních sociálních služeb a letošní rok připadá na 20leté výročí jejího založení. Společnost se soustředí na tři skupiny klientů – rodiny a děti, seniory a lidi bez přístřeší. SKP nyní rozšiřuje svou činnost o pomoc pěstounským rodinám a také o terénní služby v sociálně vyloučených romských komunitách v regionu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.