PYRO MUSIC LASER FEST – zakončete prázdniny s Michaelem Jacksonem a pořádným ohňostrojem

PYRO MUSIC LASER FEST – zakončete prázdniny s Michaelem Jacksonem a pořádným ohňostrojem27. srpna 2010 nad Prahou exploduje tuna náloží pod taktovkou krále popu – Michaela Jacksona.

Na dostihovém závodišti v Praze Velké Chuchli 27. 8. uvidíme a uslyšíme čtyři ohňostroje a dvě laser show na téma největších světových hitů jako je Starway to Heaven od Led Zeppelin až po závěrečnou megashow s Michaelem Jacksonem.

 

Ale nejde jen o ohňostroje. Pyro Music Laser Fest je festivalem pro celou rodinu a bavit se tu budete po celé odpoledne.

Na místě bude k dispozici kromě klasického festivalového městečka plného stánků také dětský koutek, ale především několik helikoptér. Zájemci budou moci nasednout a vznést se na malý okružní let.

Na pódiu se vystřídají kapely Airfare, Děda Mládek Illegal Band, Xindl X. Hlavní hvězda festivalu kapela Kryštof vystoupí už v 17hod. A pořádný dětský mejdan rozjede dívčí hudební skupina 5angels.

PYRO MUSIC LASER FEST – zakončete prázdniny s Michaelem Jacksonem a pořádným ohňostrojemLetos se organizátoři chtějí vyhnout dopravním komplikacím, které akci postihly loni, a proto program festivalu spouští již v 15hod. Po celé odpoledne a večer bude specielně posílena železniční doprava.

Přijeďte na akci vlakem ze Smíchovského nádraží, trvá to do Chuchle pouhých 5 minut a vlaková stanice je přímo u závodiště!

Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2.            

Cena vstupenek je od 290,- Kč
Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 690,- Kč.  

K zakoupení v síti Ticketpro. V den konání akce přímo na závodišti ve Velké Chuchli.

Více na www.jvsgroup.cz nebo www.ticketpro.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.