Pyro Music Laserfest – opět exploduje nad Prahou

Pyro Music Laserfest - opět exploduje nad PrahouII. ročník grandiózní show Pyro Music Laser Fest, opět ovládne Velkou Chuchli, v pátek 27. srpna 2010.

Není tomu tak dlouho, kdy se dostihové závodiště proměnilo ve festivalové městečko, kde vyrostlo speciální zázemí pro světelnou a zvukovou techniku. Kde deset nejlepších techniků z FLASH Barrandov SFX připravilo pro tuto show tunu pyrotechnického materiálů, který vzlétl do výšky až 220 metrů. A již se můžeme začít těšit na druhý ročník.

 

Velkolepá show pro malé i velké

Začalo se s velkými a náročnými přípravami jedinečného festivalu. Pyro Music Laser Fest přinese opět několik velkých ohňostrojů a laserových show. Všechny šité na míru známým melodiím. Téma se zatím rodí organizátorům a pyrotechnikům v hlavách.

 

Pyro Music Laserfest - opět exploduje nad PrahouNa I. ročníku, v roce 2009, padlo na 1 199 odpalovacích povelů, do výšky až 220 metrů vzlétlo celkem 2 700 náloží o váze necelé tuny. I letos nezůstaneme ?při zemi”.

Velkolepá tečka za letními prázdninami

Pyro Music Laser Fest je také rozlučkou s letními prázdninami. Pyrotechnické a laserové show totiž předchází živé vystoupení kapel. Hlavní hvězdy organizátor zatím nechce prozradit, ale návštěvníci se mají na co těšit. Ty nejmenší se pobaví
v dětském koutku, kde na ně čekají různé hry a soutěže.

Cena vstupenek je do konce května LEVNĚJŠÍ – od 240 Kč. K zakoupení v síti Ticketpro. V den konání akce přímo na závodišti ve Velké Chuchli.

 

Pyro Music Laserfest - opět exploduje nad PrahouKontakt pro bližší informace:

Markéta Feniková
Marketing Manager

JVS Group, s.r.o., Türkova 5B, 149 00  Praha 4
gsm: +420 739 285 252
e-mail: fenikova@jvsgroup.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.