PYROFEST – velkolepé zakončení prázdnin

PYROFEST - velkolepé zakončení prázdninJiž III. ročník Pyrofestu se koná poslední srpnovou neděli 28. 8. 2011 na Dostihovém závodišti Praha – Velká Chuchle. Letos poprvé v pozměněném, ale o to atraktivnějším formátu. Vedle již tradičních složek – skvělé hudby a velkolepého ohňostroje, zapojujeme navíc zábavný program pro děti a strhující podívanou – 66. ročník rovinného dostihu Saint Leger.

 

 

 

 

DĚTSKÝ PROGRAM – MĚSTO FANTAZIE – již od 11 hodin

Holčičky si pohrají s krásnou Sněhurkou a Šípkovou Růženkou. Popelka je sveze ve svém pohádkovém kočáře. Kluky uvítá Pirátský ostrov se spoustou soutěží a her. Harry Potter a další čarodějové zasvětí děti do svých triků ve Škole kouzel. A malí šikulové si odnesou vlastní výrobek z naší kreativní dílny. Větší kluci, ale možná i tatínkové, si budou vyzkoušet trenažér Grand Turismo, který bude spolu s dalšími simulátory připraven v naší Playstation Zone. Ve Městě Fantazie čeká děti i jejich rodiče spousta zábavy, her, soutěží a mnoho a mnoho dalšího.

PYROFEST - velkolepé zakončení prázdnin 

MUSIC STAGE

I letos Pyrofess představí to nejlepší z české hudební scény.

Po celé odpoledne se na hudebním pódiu budou střídat kapely od dětských idolů, jako jsou 5Angels přes pohodové Eddie Stoilow, až po roztančených STO ZVÍŘAT a hvězdné MIG 21.

DOSTIHOVÝ PROGRAM

Během odpoledne se pojede 8 rovinných dostihů s mezinárodní účastí, které vyvrcholí 66. ročníkem rovinného dostihu Saint Leger, posledním závodem klasické Trojkoruny, pro 3leté anglické plnokrevníky. Tedy ten správný adrenalin pro opravdové gentlemany, ale především skvělá poPYROFEST - velkolepé zakončení prázdnindívaná pro všechny milovníky koní, dostihů a sázek.

PYROSHOW

A tak jako každý rok se diváci opět mohou večer těšit na to nejlepší z dílny mistrů ohňostrojů a zvláštních efektů – Flash Barrandov. Ti již pilně programují ohňostroje do taktů hudby, aby opět oslnili celou Prahu svoji nebeskou show.

Čeká nás tedy aktivní den plný zábavy, her, kouzel, adrenalinu, hudby a ohňostrojů, který nadchne návštěvníky od 1 do 100 let.

Vstupenky v cenách od 250Kč v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.

 

Kdy: 28. srpna 2011
Kde: Dostihové závodiště Praha – Velká Chuchle
Pořadatel: JVS GROUP

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.