Neděle, 14.4.2024
Chrudim

Rallye Železné hory se vydařila i přes nepřízeň počasí

RallyeDevátý ročník Rallye Železné hory je za námi, stejně jako akce Balony nad Chrudimí. I přes nepřízeň počasí vše dopadlo velmi dobře.

“Myslím, že se akce velmi vydařily i přes velmi zrádné počasí, které ale nakonec umožnilo vzlet balonů a noční svícení jen v sobotu. Jsem rád, že se i rallye povedla a nikomu se nic nestalo,” říká chrudimský místostarosta Roman Málek, který celý den akci sledoval na nejrůznějších rychlostních zkouškách. Toho zároveň potěšilo, že do Chrudimi přijelo i mnoho posádek ze zahraničí.

“Chtěl bych poděkovat skoro dvěma stům pořadatelům na trati a v servisech za naprosto bezproblémové zajištění soutěže a zároveň obyvatelům regionu za pochopení, neboť byli dopravně na jeden den v roce omezeni,” podotýká Málek s tím, že ho překvapila i pozitivní reakce jednoho z chatařů ze Samařova.

 
“Chatař mi za akci děkoval. Prý měl zajímavou podívanou a vůbec mu nevadilo, že byly okolní cesty uzavřené. Navíc s akcí počítal již od počátku roku, neboť o ní věděl z informačních materiálů města,” uzavírá.

Zajímavé fotogalerie z akce:

Tomáš Čechlovský
http://cechlak.rajce.idnes.cz/9._Rallye_Zelezne_hory_13._8._2010/

Pavel Vít
http://picasaweb.google.com/pawit.chrudim/RallyeZelezneHory2010

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.