Čtvrtek, 23.5.2024
Ostatní volný časVolný čas

Recenze: Tejpovací páska

Recenze: Tejpovací páskaPokud patříte mezi sportovce, kteří mají problémy při svém oblíbeném sportu, tak je tu možnost, jak namáhaným částem těla ulehčit. Tejpovací pásky neboli tejpy jsou speciálně určené pro jejich fixaci. Jde o speciální lepicí pásku, která se aplikuje přímo na kůži, a tím dochází k úlevě a podpoře kloubů a vazů.

Jelikož do této kategorie sportovců také patřím, rozhodl jsem se takovou tejpovací pásku také pořídit. Po operaci kolene, kdy mi byl odstraněn vnější meniskus, se pohyb poměrně zhoršil. Nechtěl jsem si ale upírat svůj oblíbený badminton a byl mi doporučen tejp ze stránky postovnezdarma.cz.

Na internetu jsem si našel návod, jak koleno zafixovat, aby byl pohyb lepší. Z počátku jsem měl obavy a dával si pozor na rychlé pohyby, ale později se ukázalo, že obava nebyla na místě. Skutečně s tejpovací páskou se koleno ohýbalo snáz.

Po odstranění tejpu jsem měl strach, že dojde k uvolnění a bolesti, ale ani to nenastalo. Teď už chodím na tréninky bez obav a jedině s tejpovací páskou. Dokonce se mi podařilo přesvědčit kolegu, aby to také vyzkoušel a i on pocítil znatelný rozdíl uvolněnějšího pohybu.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.