Retroměstečko 2020

12. – 13. září 2020, Pardubice

RETROMĚSTEČKO (nejen) ČSLA, setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek je projektem pro celou rodinu. Seznamuje s tradicemi a úspěchy naší republiky napříč různými obory.

Seznámíte se třeba s prací hasičů a integrovaného záchranného systému, bezpečnostních složek státu i firem působících na obranné platformě. Kromě toho se těšte také na auto – moto veterány, statická stanoviště, tankovou arénu, staré a dobové hračky, předměty i různou techniku a zajímavosti, které pyšně vystupovaly pod značkou Made in Czechoslovakia i okolních států. Návštěvníci se zde mohou pohybovat samostatně. Zpestřením je určitě možnost, techniku si doslova osahat, svézt se nebo si u konkrétního exponátu, nechat odpovědět na své otázky.

Pro nezapomenutelný zážitek dětí, probíhá v prostoru areálu akce Superbojovka s Retráčkem o zajímavé akční i věcné ceny. RETROMĚSTEČKO… má i svůj humanitní podtext.

Spolupracuje s nadacemi, které vám ukáží, jak se žije s handicapem nebo představí práci s asistenčním psem. Díky této akci se ocitnete ve starých časech, ale současně i v přítomnosti, kde najdete od hračky po tank téměř vše.

Přesvědčte se sami! Stačí se vypravit jednou ročně, do báječného víkendu plného tradic a zábavy. Termín už víte.

 

Je mnoho měst na této planetě,
ale jen jedno je naše Vaše.

RETROMĚSTEČKO (nejen) ČSLA, setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek

kde platí, že:
Nápady jsou levné, ale lidé, kteří je uskuteční, jsou k nezaplacení.

 

RetroMěstečko 2020

 

 

www.RetroMestecko.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.