Robbie Williams v Praze

Robbie na dosah ruky – za pár dní!

Charismatický britský rodák, v současnosti žijící ve Spojených státech, kterému bychom díky jeho vitalitě a nadšení pro to, co dělá, stěží hádali letošních 43 let, vystoupí na pražském letišti Letňany v sobotu 19. srpna 2017 se skupinou Erasure, která díky rytmickým, nadupaným melodiím, jistě dostane návštěvníky koncertu do správného přípravného varu.

První kroky v hudební oblasti Robbie započal ve svých patnácti letech, kdy se stal členem chlapecké skupiny Take That, která během krátké doby získala raketovou popularitu a těžko by někdo uvěřil tomu, že divákem prvního koncertu byl jeden pes a stěží deset posluchačů. Kapela Take That se stala celosvětově oblíbenou, pro jejího frontmana Robbieho bylo těžké unést velkou popularitu, tím pádem zodpovědnost za spokojenost fanoušků a prošel si nelehkým obdobím, jehož závěrem bylo rozhodnutí odejít a vydat se na sólovou dráhu.

Správná volba – skalní fanoušci záhy pochopili, že Robbie Williams má rozhodně co nabídnout a ukázat a již v roce 1997 získal miliony posluchačů na celém světě hitem Angels, který je dodnes stálicí v rádiích a při hudebních produkcích. Vydal mnoho alb, včetně výběrové desky Greatest Hits v roce 2004, byl ohodnocen i cenami hudební televize MTV. Po ochodu krále popu Michaela Jacksona do hudebního nebe přejímá označení „nový král popu“ a to zcela oprávněně.

Jeho známé skladby – ať už řízná Feel, Supreme, případně Rock DJ nebo pomalé songy typu She´s the one a večírková Come undone, pro kterou byl natočen kontroverzní videoklip o tom, jak si užít party s přáteli na maximum, to vše jsou nezaměnitelné hudební počiny. Robbie dosáhl i mety zápisu do Guinessovy knihy rekordů, kdy se za jediný den prodalo 1 600 000 lístků na jeho světové turné v roce 2006.

Robbie na dosah ruky – za pár dní!

Hudebním, a to nejen audio, ale i vizuálním zážitkem, je jistě záznam z koncertu v britském Knebworthu. Knebworth Park zažil to, co zatím nikdy ve Velké Británii – největší živý koncert, který se konal v létě 2003 a přímo na místě potěšil neskutečných 375 000 fanoušků, kteří si dodnes mohou připomínat emotivní zážitek na DVD z této neskutečné show.

Robbie Williams, to je záruka nejen nadupaně znějící hudby, lyrických balad a osobitého podání díky charismatickému, s diváky perfektně komunikujícímu zpěvákovi, ale i propracovaná, energií nabitá show na pódiu. Už za pár měsíců…

 

 

www.livenation.cz  |  www.facebook.com/LiveNationCZ 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.