Čtvrtek, 1.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Rozjíždí se akce FUTSAL CAMP 2017!

Rozjíždí se akce FUTSAL CAMP 2017!V roce 2016 dostali mladí hráči možnost zúčastnit se úplně prvních futsalových kempů na území České republiky. Akce pod hlavičkou futsalového mistra FK ERA-PACKu Chrudim proběhla na výbornou, o jarních prázdninách v březnu současného roku přichází první možnost si vše zopakovat! Chrudimské vedení se rozhodlo v měsíci březnu, červenci, srpnu a listopadu uspořádat již druhý ročník FUTSAL CAMPu v České republice.

 

 

Vedení futsalového klubu přišlo během minulé sezóny s nápadem uspořádat tři týdenní futsalové kempy pro děti a mladistvé, v rámci kterých byly rozvíjeny herní a taktické dovednosti. V roce 2017 bude s touto aktivitou pokračovat! Pro zájemce je v měsíci březnu během jarních prázdnin připraven týden plný zážitků a sportovního vyžití!

V rámci pětidenního kempu dostane mladý futsalista kromě pravidelných dávek tréninků možnost výletu, zajímavých her a jiného sportovního vyžití. „Chceme pro děti připravit pestrý program, který nebude založený pouze na tréninkách v hale,“ zní z úst organizátorů březnového kempu.

Garanty kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi, s bohatými hráčskými zkušenostmi z ruské Superligy a futsalové reprezentace.

Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku 6-15 let.

Členové organizačního týmu kempu jsou Ondřej Bartušek, Filip Kasal a Petr Dejnožka.

Předběžné přihlášky a své dotazy můžete směřovat na e-mail bartusek@fkerapack.cz.
Následně Vám bude zaslána závazná přihláška a nezbytné dokumenty k účasti na kempu.

 

Termín: 6. 3. 2017 – 10. 3. 2017
Místo:   Sportovní hala Chrudim
Cena:   1.900 Kč (se spaním)*
              1.300 Kč (bez spaní)*

* V ceně je zahrnut členský příspěvek na rok 2017, který musí mít zaplacen každý účastník.

Akce se lze zúčastnit i ve vybrané dny konání kempu.

Cena: 280 Kč (1 den bez spaní) + 100 Kč členský příspěvek na rok 2017
            400 Kč (1 den se spaním) + 100 Kč členský příspěvek na rok 2017 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.