Středa, 17.4.2024
Soutěže

Rychlá soutěž o vstupenky na Rychtář fest

rychtar_fest_2012Letní série kulturních akcí v amfiteátru hlineckého pivovaru pokračuje oblíbeným festivalem Rychtář Fest. Ten každoročně nabízí ty nejlepší hudební kapely z domácí hudební scény. V sobotu 23. června 2012 budou do Hlinska lákat tradiční jména jako Mandrage, UDG, Vypsaná Fixa a nebo premiérová vystoupení Tomáše Kluse či Václava Neckáře.

Chcete-li vyhrát 2 vstupenky na Rychtář fest, staňte se našimi fanoušky na Facebooku a odpovězte na dvě jednoduché soutěžní otázky.

Své odpovědi zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz, nejpozději však do čtvrtka 21. června 2012. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Rychtář fest“. Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny!

Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem po skončení soutěže.

POZOR! Soutěž byla ukončena!

Soutěžní otázky:

Kdo z vystupujících se v Hlinsku přestaví poprvé?

1) Mandrage
2) UDG
3) Tomáš Klus

Odkud pochází skupina Vypsaná fixa??

1) z Pardubic
2) Z Prahy
3) z Hlinska

Více informací o koncertech Léta s Rychtářem 2012 naleznete na stránkách http://www.rychtar.cz/, http://www.letosrychtarem.cz/ nebo na facebooku pod názvem “Léto s Rychtářem (official)”.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.