Rytmus bude točit videoklip s Premierem

Rytmus bude točit videoklip s PremieremVenku nám konečně startuje jaro a dlouhé čekání na třetí prázdninový víkend vám zpříjemníme další zajímavou novinkou letošního Hip Hop Jamu.

Na letošním 4. ročníku letního festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční 15. – 17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil (Staré Ždánice u Pardubic) proběhne natáčení videoklipu ke skladbě „Jediný“ z Rytmusova sólo alba Král.

Skladba se na Rytmovu albu nachází pod číslem 15 a instro má na svědomí první z ohlášených headlinerů letošního Hip Hop Jamu – legendary DJ Premier (USA). Je to další pokračování kooperace amerických interpretů světového formátu s lokálními interprety a ty můžeš být přímo u toho!

Videoklip se bude točit přímo v průběhu Hip Hop Jam festivalu a kromě zmíněných interpretů se bude hlavně snažit zachytit atmosféru celého eventu. Výsledný klip pak bude následně prezentován jako oficiální video ke skladbě a bude nasazen do všech hudebních médií, TV a hitparád!

Link ke skladbě Rytmus feat. DJ Premier – Jediný: http://www.youtube.com/watch?v=wYUc8GfOhVg

Připomínáme první jména v line upu letošního Jamu: DJ PREMIER (USA), Bigg Boss Jam (Orion, Vladimir518, James Cole, Hugo Toxxx, La4, DJ Mike Trafik), Rytmus feat. Kontrafakt, Názov Stavby (Čistychov, Dena, Šegi100, Slipo, Bacil, DJ Hajtkovič), Indy&Wich+La4, Nironic (USA), Hi-Def (USA), Rasco (USA), Prago Union, DeFuckTo, Pio Squad, H16 (SK), Vec+Zverina (SK), Moja Reč (SK), BPM, Tafrob, Jay Diesel + David Steel, Kaidžas (SK), Dramatikz (SK), MAAT, 2H+ feat. DJ Tager (SK) + další jména již brzy!           

Kromě rapu se můžeš už nyní těšit na obří streetdance/breakdance arénu (produkce by Fidli & Beat Up), letní díl freestyle soutěže Battle Night, top 20 cz+sk DJs, slavnostní vyhlášení letošního ročníku Tic Tac Hip Hop Talents a řadu dalších vychytávek, kterými vás začneme již brzo zásobovat.

Zároveň bychom všem rádi připomněli zvýhodněný limitovaný předprodej. Aktuálně jsou pouze do konce dubna 2010 k sehnání 3denní permanentky za libových 500,-Kč + poplatky v sítích Ticketportal CZ (www.ticketportal.cz), Ticketportal SK (www.ticketportal.sk), a konečně v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket.cz), tzn. na každé poště, benzínce či trafice! A přes www.hiphopshop.cz a v kamenných shopech Queens a Rapublic.

Kontroluj oficiální web festivalu http://www.hiphopjam.cz, kde najdeš odpovědi na tvé otázky. Rozhodně si nenech ujít letošní 4. ročník letního Hip Hop Jamu, díky němuž se mimo jiné můžeš stát součástí videoklipu Rytmuse s Premierem!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.