S letními festivaly ještě nemusíte házet flintu do žita

Prý v létě nebude žádný dobrý festival… Majáles v tahu, hrady v tahu, další dobré akce v tahu. To bude léto fakt o ničem? Nebude!

Už jsme asi všichni sklopili hlavu a smířili se s tím, že letošní léto přečkáme bez festivalů, na které jsme se celou zimu tak těšili. Tahle představa může jít do ústraní. Je tu festival Letokruh, který se uskuteční v Praze, Brně a Hradci Králové. V každém městě během čtyř dní přivítáme mimořádné hudební hosty.

BRNO
15. 7. – 18. 7. 2020
V dostatečně prostorném areálu Stadionu Za Lužánkami se rozezní známé písničky kapel No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48 nebo Richarda Krajča, Marka Ztraceného a Bena Cristovaa.

Více informací na https://brno.letokruh.cz/

HRADEC KRÁLOVÉ
22. 7. – 25. 7. 2020
V areálu u Aldisu se pravidelně koná Hradecký Majáles. Nyní jej obsadí Hradecký Letokruh. Můžete se těšit na plnohodnotná vystoupení Horkýže Slíže, Inekafe, Rybiček 48 nebo Marka Ztraceného, Bena Cristovaa a dalších.

Více informací na https://hradec.letokruh.cz/

PRAHA
29. 7. – 1. 8.
Festival proběhne v Praze v dobře dostupné lokaci z pohledu MHD. Přesné místo konání bude zveřejněno do konce příštího týdne. Vystoupí kapely No Name, Rybičky 48, Mirai nebo Pokáč, Marek Ztracený a další.

Více informací na https://praha.letokruh.cz/

Festivalové areály se návštěvníkům otevírají vždy v 16:00. Harmonogram vystoupení bude upřesněn cca 14 dní před akcí.

Aktuální situace si žádá určité úpravy areálu tak, aby splňoval platná nařízení. Mezi ně patří i výrazně omezená kapacita a oddělené zóny (sektory). V každé zóně najdete vlastní zázemí – ať už jde o jídlo, pití či toalety. Nemusíte si lámat hlavu, jestli je lepší pravá či levá strana… a politiku v tom taky nehledejte. Najdete v nich to samé.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.