Úterý, 5.12.2023
HudbaKultura

Sensation Innerspace představuje line-up

sensation 2012Sensation se v sobotu 19. května 2012 vrací zpět do Prahy, aby přeměnila pražskou O2 arenu na dějiště letošního tématu Innerspace. Innerspace je o duchovních hodnotách. Ignorujte vaše každodenní starosti, vypusťte ze sebe všechen stres a otevřete svou mysl do vyššího stavu vědomí. Podílejte se na tomto kolektivním duchovním zážitku s dalšími spřízněnými a sjednocenými dušemi v bílém. Nechte se unést následujícími DJs, kteří vás provedou sedmi stupni osvícení.

Mr. White
Hostitel každé Sensation, tento redzidentní Dj je ideálním startem nezapomenutelného večera. Svými skvělými houseovými a techhouseovými rytmy vás hned přivede do varu. Díky účasti na každé Sensation je Mr. White velmi zkušeným DJem, který si je dokonale vědom toho, co dav chce a potřebuje.

Deniz Koyu
Deniz Koyu je jednou z vycházejících hvězd, která v roce 2011 dobyla scénu s obrovskými hity, jež vydalo Flamingo records a remixy pro Jamese Blunta a Kaskade. Jeho skladby jsou hrány takovými veličinami jako je Tiesto, Swedish House Maffia, Fedde le Grand a mnoho dalších. Deniz Koyu je jméno, které si nemůžete nechat ujít!

Mark Knight
Hlava Toolroom records se vrací na scénu! Muž zodpovědný za mega hity jako „Man with the red face“ a „Devil walking“ vám ještě jednou ukáže proč je jedním z nejpopulárnějších DJs na světě. Jeho rukopisem je směsice progressive houseu a tech houseu, která vás provede za hranice elektronické hudby.

Axwell
Axwell je tím, čemu se říká „house heavyweight“. Axwell, který vydává jeden hit za druhým, vás nikdy nezklame. Každý kdo miluje houseovou hudbu jistě zná hymny jako „Feel the vibe“, „I Found u“ a „In the air“. A aby toho nebylo málo, minulý rok byl také nominován na cenu Grammy. Kromě jiného je residentem světoznámého klubu Pacha, Ibiza. Očekávejte upliftingové a mocné taneční bomby od této superstar.

Sander van Doorn
Sanderovi se vede velmi dobře. S masivním albem, které se právě objevilo na stáncích a novým hitem „Chasin“, tak stále zásobuje své fanoušky novým zbožím. Díky hraní po celém světě a častému návratu na Sensation stage, Sander ví co udělat, aby udržel taneční parket ve varu.

Daniel Sanchez & Juan Sanchez
Tito bratři z Amsterdamu jsou v jednom kole. Danielův Bla Bla label roste každým rokem. Juan je zas hostem nocí „Format“. Vydáváním spousty velkých hitů a hraním po celém světě, tito kluci vědí, co dělat za DJským putem.

Vstupenky jsou v prodeji v síti www.sazkaticket.cz a na více než 6 500 on-line terminálech v ČR, které jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketportal.
Přidejte se a pozvěte své přátele na Sensation „Innerspace“ na Facebooku.
Více informací najdete na www.sensation.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.