Sexy ragby zahajuje sezónu

Sexy ragbyPraha – ve středu 24. října 2012 bylo v centru Prahy pěkně horko. V KU baru v Rytířské ulici se sešli obdivovatelé a samotné účastnice ženského exhibičního ragby, aby oficiálně zahájili nový projekt Sexy ragby. Jak samotný název napovídá, bylo se na co dívat.

Nový projekt Sexy ragby odstartoval sezónu ve velkém stylu, připravený program byl doslova nabitý. Po uvedení nových webových stránek www.sexyragby.cz se hosté seznámili jak s hráčkami jednotlivých týmů, tak s jejich kapitánkami, jejichž první boj sezóny na sebe nenechal dlouho čekat. Pět dívek představující Amazonky, Ďáblice, Anděly, Mariňačky a Pirátky se zapáleně pustily do hledání ragbyového míče po Ku baru, jako by byl pravým ragbyovým hřištěm a některé zákroky tak vyvolávaly obdivy diváků. Nejrychlejší však mohla být jen jedna – kapitánka Amazonek Michaela Kučerová, která míč do cíle donesla jako první.

Jak bude ten pravý souboj probíhat v reálu, se dozvíme 24.11. v Beach klubu Pankrác. V 18:00 hodin zde proti sobě nastoupí rivalky ve svých charakteristických dresech. Těšte se na skvělou show!

Více informací na sexyragby.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.