Soul of Dancers míří do Hlinska

Soul of Dancers míří do HlinskaPřijďte prožít 11. ledna 2014 od 19 hodin jeden z nejemotivnějších a nezapomenutelných příběhů poslední doby.
Projekt Soul of Dancers (Duše tanečníků) je dílem Taneční skupiny Raison D‘etre sestavené z dvou desítek nadaných tanečníků žijících na Vysočině.

Jelikož tanec naplňuje jejich životy takřka každý den a poslední dobou cítí, že o něj zájem upadá, rozhodli se spojit své síly nezáleže na druhu tance, věku nebo šikovnosti, aby tak mohli vytvořit představení, které by skrze svůj příběh i zpracování ukázalo široké veřejnosti, jak nádherný dokáže tanec být. Ať už jako sport, koníček, volnočasová aktivita nebo životní styl a že i obyčejní tanečníci z řad studentů dokážou neobyčejné věci. Projekt, na kterém usilovně pracovali 4 roky při DDM Junior v Chotěboři, je po nespočtu hodin zkoušení, dřiny konečně hotový.

SOUL OF DANCERS je jedinečné UV tanečně-divadelní představení svého druhu, založené na silném příběhu a spojení klasického a moderního tance s tanci hiphopové kultury.

Diváka doslova pohltí svým originálním příběhem i uměleckým pojetím plného triků a efektů.Dříve bylo možné část tohoto nevídaného projektu zhlédnout na předchozích vystoupeních Artproject – AZ centra i na vystoupení Chotěbořského Divadlení DDM Junior, kde na obou akcích sklidil veliký úspěch i obdiv diváků.

Příběh vypráví o osudu tajemné dívky Mirie, jež byla pro svůj hřích odsouzena k věčnému životu, aby v našem čase nalezla taneční duši, která by dokázala zvrátit nešťastný osud příští generace lidí.

Soul of Dancers

Multifunkční centrum Hlinsko

11. ledna 2014,  19.00

Cena: na místě 150,-/ Předprodej 100,-

Předprodej: Turistické informační centrum Hlinsko ( Betlém ) 469 312 349, online rezervační systém www.mfc-hlinsko.cz 

Účinkují:

Michaela Pelikánová (RDE)

– několikanásobná mistrně a Vícemistrně Evropy v DCC Freestyle Duo

– současná lektorka streetdance a studentka taneční konzervatoře DUNCAN centre Praha

Tomáš Žák (RDE)

– 2x Mistr ČR a Vícemistr Evropy v DCC Freestyle Duo

– současný lektor tanců Breakdance a Poppin.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.