Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Soutěž o 3×2 vstupenky na festival České hrady.cz

Soutěž o vstupenky na festival České hrady.czHudební festival České hrady.cz, který loni navštívilo během pěti prázdninových víkendů 30 tisíc lidí, byl oceněn jako nejlepší festival roku 2009 v rámci Hudebních cen televize Óčko. Projekt festivalů na hradech bude nově pokrývat v podstatě komplexně Českou republiku během celé letní festivalové sezóny. Předprodej lístků na Hrady.cz, skládající se tak ze dvou částí a představující kromě hudby také významné české a moravské památky, byl zahájen v březnu. V ceně vstupného, které se organizátorům v předprodeji opakovaně podařilo udržet pod hranicí pět set korun na dvoudenní festivalový program, je zahrnuta prohlídka jednotlivých hradů.

Chcete-li vyhrát vstupenky na festival České hrady.cz na hradě Kunětická hora, odpovězte na tři jednoduché soutěžní otázky a své odpovědi zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text Soutěž – České hrady.cz / Kunětická hora. Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 30. června 2010. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem.

POZOR! Soutěž byla již ukončena! 

Soutěžní otázky:

Kolikátý ročník festivalu České hrady.cz se letos koná?

  1) druhý
  2) třetí
  3) pátý
  4) šestý

Na kolika českých hradech se koná festival České hrady.cz?

  1) 5
  2) 6
  3) 8
  4) 9

Který interpret bude letos chybět na Českých hradech.cz?

  1) Gipsy.cz
  2) Vypsaná Fixa
  3) Support Lesbiens
  4) Divokej Bill

Více na www.ceskehrady.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.