Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Soutěž o vstupenky na koncert Martina Haricha

Soutěž o vstupenky na koncert Martina HarichaKoncert se koná v sobotu 3. listopadu 2012 v 17 hodin v kulturním domě Hronovická v Pardubicích. Účastníci se mohou těšit na autorsky původní hudbu a nezapomenutelný pěvecký projev Martina Haricha a také na muziku nabitou moderním zvukem kytar, bicích a kláves v podaní Martinovy kapely. Zájemci mohou také přijít na autogramiádu a na osobní setkání s Martinem Harichem a jeho kapelou.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert v Pardubicích, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebookuodpovězte na tři soutěžní otázky a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem, jménem na Facebooku a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Martin Harich” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail!

Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou bohužel automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 1. listopadu 2012. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem a vstupenky si výherci vyzvednou v pokladně Klulturního domu Hronovická v den konání koncertu na základě výherního e-mailu, který nás obdrží.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázky:

1) Jak se nazývá nejnovější singl Martina Haricha, který má v těchto dnech svou premiéru?

a) Já ťa nájďem
b) Posledná pieseň
c) Mám ťa málo

2) Jak se jmenuje kapela Martina Haricha?

a) Musitany Hope
b) Čajky
c) Nemá kapelu


3) Jaké je jméno Martinova debutového alba, které vyšlo v loňském roce?

a) Pribeh snov
b) Cesty
c) Nezvestná

Více na http://www.martinharich.sk.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.