P!nk vystoupí v květnu v O2 areně

P!nk vystoupí v květnu v O2 areněP!nk oznamuje termíny evropského turné „The Truth About Love„, které se uskuteční v roce 2013 a v jehož rámci navštíví i Česko. Několikanásobná držitelka ceny Grammy, zpěvačka, skladatelka a popkulturní idol se do Prahy vrátí po třech letech od své poslední návštěvy. Vystoupí 10. května 2013 v O2 areně.

P!nk je po celém světě známá jako jedna z nejúchvatnějších koncertních umělkyň své generace. Její turné „Funhouse“ z roku 2009 a „Summer Carnival“ z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédlo přibližně 2,9 milionů fanoušků, včetně těch v České republice, kde během těchto turné také vystoupila.

Zpěvačka nedávno potvrdila 26 evropských termínů v návaznosti na oznámení 25 koncertů v USA a Kanadě. Turné „The Truth About Love“ podporuje vydání nového stejnojmenného alba, které se ihned po vydání umístilo celosvětově na 1. příčce žebříčku iTunes. Série evropských koncertů odstartuje 14. dubna 2013 v anglickém Manchesteru, o několik týdnů později pak produkce dorazí i do našeho hlavního města.

P!nk vystoupí v květnu v O2 areně

Vstupenky budou v prodeji ve sběrnách Sazka, a.s., rezervace na www.sazkaticket.cz.

Ceny vstupenek jsou 1 090 – 1 790 Kč, přednostní předprodej pro členu klubu Live Nation proběhne od 26. září (9:00 hodin) do 27. září (16:00).

Více na www.livenation.cz a www.pinkspage.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.