Středa, 17.4.2024
Příroda a ekologieSoutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na veletrh FOR PETS

       Termín soutěže        
 24. 3. – 2. 4. 2024 

Zásadní událost pro ty, kterým bije srdce pro zvířátka se blíží. Největší chovatelská akce v ČR, veletrh FOR PETS, nabídne parádní doprovodný program 4.–7. 4. 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Už 14. ročník představí nově výstavu psů i Mezinárodní mistrovství v hobby horsingu.

Čeká vás 4denní maraton plný zábavy, výstav, soutěží, přednášek a mazlení. Pořadatel veletrhu, společnost ABF, společně s Nadací na ochranu zvířat, přichystali letos pro návštěvníky nadupaný program. Uvidíte zvířecí sportovce, čtyřnohé tanečníky, psí asistenty i ničím nenahraditelné psí záchranáře. Chybět nebudou ani odborné přednášky a poradenství ze světa domácích, exotických i volně žijících zvířat. O své zkušenosti ze všech možných oborů z říše zvířat se podělí zkušení matadoři jako například kočičí guru Klára Nevečeřalová, průkopníci canicrossu u nás manželé Ciprovi, mezinárodně uznávaný trenér zvířat František Šusta či psí psycholog Pavel Bradáč.

Smích je kořením života a my vám dáme důvod se smát. Uvidíte legrační králíky v roli atletů, tedy závody v králičím hopu Rabbit Prague Open. Pořádnou dávku roztomilosti nabídnou výstavy rozkošných zakrslých králíčků, roztomilých morčátek i potkanů.

Kdo chce zažít dobrodružství může se vyfotit s krajtou královskou kolem krku, chameleonem či agamou. Samozřejmostí je také mazlící koutek s živými zvířátky pro děti.

 

For Pets 2024 - plakát

 

Letošními novinkami je 1. ročník oblastní výstavy všech plemen psů FOR PETS CUP. Soutěžit bude 650 pejsků a na jednom místě uvidíte 145 plemen od nejmenší čivavy po největšího irského vlkodava. Nejstarším soutěžícím bude cairn teriér.

Letos můžete na FOR PETS také premiérově proniknout do tajů hobby horsingu. Fenomén hobby horsing, tedy skákání s hlavou koně na tyči, si budou moci zájemci o tento netradiční sport vyzkoušet na vlastní kůži a nebudou chybět ani závody v hobby horsingu. Ty budou na veletrhu FOR PETS dokonce nominační pro Mistrovství republiky Asociace chovatelů miniaturních koní.

Pokud si potřebujete pro své mazlíčky cokoliv nakoupit, za veletržní ceny to na veletrhu zajisté pořídíte. „Více než 180 českých i zahraničních vystavovatelů nabídne z chovatelských potřeb vše, co majitelé zejména domácích zvířat pro své mazlíčky buď vyloženě potřebují až po trendy věci, které potěší. A nebudou chybět ani produkty, které mohou v určitých situacích čtyřnohým parťákům zachránit život, třeba bezpečné přepravky do auta, které prošly nejnáročnějšími nárazovými zkouškami,“ říká Janica Ciglianová, ředitelka FOR PETS.

Veletrh FOR PETS je veletrhem čtyřdenním. Koná se od čtvrtka do neděle. Děti do 140 cm a zvířátka mají vstup zdarma, pouze čtyřnohým parťákům vezměte s sebou očkovací průkaz.

 


Chcete-li vyhrát

vstupenky na veletrh FOR PETS,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a
staňte se fanoušky
či sledujte některou z našich soc. sítí FacebookInstagram.


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.SOUTĚŽNÍ OTÁZKY1 otázka: V rámci letošního veletrhu FOR PETS se poprvé uskuteční 1. ročník oblastní výstavy všech plemen psů. Soutěž má jméno:
a) FOR DOGS CUP
b) FOR PETS CUP
c) FOR ANIMALS CUP


2. otázka: Novinkou letošního veletrhu FOR PETS budou také závody v:
a) Hobby horsingu
b) Potkaní závody
c) Psí závody v rychlosti luštění hlavolamů


3. otázka: Spolupořadatem veletrhu FOR PETS je:
a) Sdružení útulků koček
b) Nadace na ochranu zvířat
c) Nadace na podporu psích útulků


Odpovědi naleznete na For-pets.cz, stačí jen hledat.
Dvě podmínky, které je nutno splnit pro zařazení do slosování:


1)  odpovědět e-mailem 
na adresu soutez@chrudimka.cz

    – 
Předmět e-mailu:  Soutěž – For Pets
    – Text e-mailu
     odpověď na soutěžní otázky
     jméno a příjmení
     bydliště – město
     odkaz na váš profil sociální sítě, ve které jste našim fanouškem

2)  být fanouškem či sledovat některou z našich soc. sítí – Facebook | Instagram      

Sdílejte navíc veřejně tuto stránku na sociální síti a máte dvojitou šanci vyhrát!


 

For Pets 2024 - plakát

 

Vstupenky věnuje do soutěže
pořadatel akce

For Pets 2024 - soutěž

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.