Středa, 21.2.2024
Soutěže

SOUTĚŽ o deskové hry ze série LABYRINTH

SOUTĚŽ o deskové hry ze série LABYRINTH

Soutěž ukončena!

Termín soutěže
16. 11. – 16. 12. 2015

Labyrinth, jednu z nejúspěšnějších deskových her, ve které jsou hlavní hrdinové pohádkové bytosti, jako drak, princezna a strašidla, najdete nově od září v dvou nových variantách. Labyrinth Česká republika provede hráče symboly a památky naší vlasti a pro všechny malé fanoušky Ledového království je určená verze Disney Frozen Junior Labyrinth. Příznivci Hvězdných válek si mohou čekání na nový díl zpříjemnit u hry Labyrinth Star Wars. Labyrinth je dále k dispozici v klasické variantě, Junior, Treasury Hunt a také v cestovní Mini verzi.

Úkolem každého hráče je jako první najít v labyrintu cestu k jednotlivým pokladům, které má na svých tajných kartách a vrátit se svojí figurkou zpět na startovací pole. V neustále se měnícím bludišti hráči pečlivě posouvají jednotlivé chodby a střídají se v hledání kouzelných předmětů a postaviček. Kartičky s chodbami jsou náhodně položené na hromadě a první hráč začíná posouvat chodby se svou kartičkou navíc. Záleží tak na každém, jak bude s kartičkami strategicky pohybovat, aby se co nejrychleji dostal ke svému předmětu a zároveň blokoval cestu ostatním hráčům.  

 


Chcete-li vyhrát
jednu z deskových her ze série LABYRINTH,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a
staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 


Kolik tajných kartiček obsahuje základní verze hry Labyrinth?

    a) 34

    b) 24

    c) 14
 
Nápovědu můžete hledat na https://www.ravensburger.com/cz.

Dvě podmínky, které je nutno splnit pro zařazení do slosování:

1)  odpovědět e-mailem 
na adresu soutez@chrudimka.cz

    – 
Předmět:  Soutěž – Labyrinth
    – Text e-mailu:
                           – správná odpověď na soutěžní otázku(y)
                           – jméno a příjmení soutěžícího
                           – poštovní adresa soutěžícího
                           – adresu vašeho profilu na Facebooku pro případnou kontrolu, zda jste naším fanouškem

2)  být fanouškem našeho portálu Chrudimka.cz na Facebooku 
      zde stiskněte tlačítko To se mi líbí

{source}[[iframe src=”//www.facebook.com/plugins/like.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fchrudimka.cz&width=610&layout=standard&action=like&show_faces=true&share=false&height=80″ scrolling=”no” frameborder=”0″ style=”border:none; overflow:hidden; width:610px; height:80px;” allowTransparency=”true”]][[/iframe]]{/source}
       Sdílejte navíc veřejně tuto stránku na Facebooku či Google+ a máte dvojitou šanci vyhrát!

 

 

1. cena  

LABYRINTH Česká Republika 

Labyrinth – Česká republika je speciální edice této skvělé rodinné hry, v níž se svým autíčkem podniknete výlet po českých památkách a zajímavostech, okusíte místní speciality a setkáte se se zvířaty žijícími na našem území.

2. cena

LABYRINTH Junior 

Hra Labyrinth junior je dětskou variantou oblíbené rodinné hry Labyrinth. Ve hře malí objevitelé hledají ukrytý poklad v temných chodbách labyrintu. Podaří se i Vám neztratit se v záludných chodbách?

3. cena

Labyrinth - Star Wars 

Labyrinth – Star Wars je speciální edice této skvělé rodinné hry, v níž tentokrát nebude bloudit tajemnými chodbami, ale podnikat galaktické dobrodružství se svou vesmírnou lodí a nabírat jednotlivé postavy na palubu.

 

Výhru věnuje do soutěže

výrobce her Ravensburger

 Ravensburger

 

O společnosti Ravensburger

Jako pečlivou ruční práci zhotovila firma Ravensburger roku 1884 první společenskou hru. Rodinný podnik, založený v roce 1883, dnes nabízí vysokou kvalitu dětských her, hlavolamů i vědecké sety a největší výběr puzzle v Evropě, které přináší radost ze hry, vzdělávání a podporují rodinou pohodu. Ravensburger věří, že brzké rozvíjení a stimulace myšlení u dětí pomáhá nejen vyvíjet jejich zvídavost, motorické a umělecké dovednosti, ale také dodává pocit uspokojení a radosti z dosaženého cíle.

Mezi produkty Ravensburger najdete nejrozmanitější sady inovativních her s velkou vzdělávací hodnotou. Hry vyvíjeny tak, aby zábavnou formou cílily na věkově odpovídající dovednosti dětí. Mnoho her je vytvořeno s velmi nízkým stupněm obtížnosti a jsou snadné k naučení, aby i mladší děti měly šanci porazit dospělé. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných institucí jako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio nebo Family Fun.

 

 

LABYRINTH Česká republika

 

Soutěž naleznete také na největších soutěžních portálech v ČR
Soutěže.cz, České soutěže, Soutěž.meWebSoutěže  

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.