Úterý, 16.4.2024
KnihyKultura

Stá premiéra projektu LiStOVáNí

Stá premiéra projektu LiStOVáNíChystá se velká oslava projektu LiStOVáNí a to 21. ledna 2016 od 18:00 hod. na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi. Účinkovat budou všichni herci souboru jako neposlušné děti. Vstupné 150 Kč.

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomě nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné.

Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, uvede projekt LiStOVáNí jako svou jubilejní stou premiéru, tedy 100. titul. Můžete se tedy těšit na Lukáše Hejlíka jako profesora Hermana Kostižera, který vám představí neposluchy jako napříkald Věrku Hollou, co se neustále dloubala v nose, neustále zapomětlivého Pavlíka Oubrama, žravého Alánka Novotného nebo například Leničku Janíkovou, která neustále žalovala. A klidně vezměte i své neposedné děti, na místě totiž proběhne test poslušnosti.

A těšte se na představení, které bude přešito na míru souboru LiStOVáNí. Tedy uvidíte pohádky:

O Věrce Hollé, co se dloubala v nose
O zapomětlivém Pavlíkovi Oubramovi
O žravém Alánkovi Novotným
O Leničce Janíkové, která neustále žalovala
O kazisvětu Kubíkovi Zedníčkovi
O Petrušce Bučkové, které bylo všechno k smíchu
O líném Tomíkovi Drápelovi
O Gustávkovi Haškovi, který dělal všechno naopak
O Barušce Jánové, která se nemyla a smrděla

Účinkuje Lukáš Hejlík a všichni herci ze souboru LiStOVáNí, kteří mají ten večer čas.
Kniha vyšla v českém překladu Miroslava Zelinského v roce 2014 v nakladatelství Host
Turné se koná pod záštitou Slovenského institutu.

Listování opět podpoří ŽENY s.r.o. – podpora aktivních žen, začínajících podnikatelek, ale i žen, které již podnikají. ŽENY s.r.o. je svět inspirací, příběhů motivací.

Výtěžek z akce bude věnován na soubor seminářů, které posunou, motivují a podtrhnou Vaši osobnost. Semináře proběhnou v Pracovně ŽENY s.r.o. Chrudim. Na Rozhledně 766, Chrudim 537 01

Celou událost můžete sledovat na Facebooku.

Stá premiéra projektu LiStOVáNí

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.