Neděle, 14.4.2024
Ostatní volný časVolný čas

Svátek vína na soutoku letos již popáté

V sobotu 31. srpna 2019 se milovníci vína mohou již popáté můžete těšit na setkání s předními českými i zahraničními vinaři a prodejci vín v nejkrásnějším parku na soutoku Labe a Orlice v Hradci Králové.

Svátek vína na soutoku se letos poprvé koná v sobotu a to již od 10 hodin. Účast přislíbilo přes třicet vinařů a dovozců, kteří  představí vína z více jak 50 vinařství.

Čekají na Vás také prověřené restaurace a cateringové společnosti, které  chystají lákavé občerstvení a vybrané delikatesy v čase oběda i na pozdější odpoledne: husí játra, sushi, ryby, domácí zákusky, grilovaná masa, francouzské sýry, klobásy a mnoho dalších zajímavých specialit.

I hudební program je letos nadmíru lákavý – Jiráskovými sady se celý den ponesou tóny atraktivních vystoupení. Na hlavním podiu začne program po desáté hodině oblíbeným písničkářem Pokáčem, následně již tradičně zahraje k tanci i poslechu místní studentská skupina Pavouk Čichal Salám, program okoření Anežka a Malá kapela  a vrcholem slavnostního dne budou koncerty skupin Mastix a Factorial!Orchestra.

V růžové zahradě se kromě hudby a dobrých vín budete moci nechat inspirovat módními přehlídkami či vzdušným nebeským tancem a vychutnat si relaxační posezení či rybí delikatesy.

Přímo na soutoku pak budou již tradičně připraveny k ochutnání soutěžní vzorky z mezinárodní soutěže Hradecký pohár vína, včetně vyhlášení vítězů soutěže.

Vezměte s sebou i své děti, jejich zábavě je rovněž věnován velký prostor.

Cena vstupenky je v předprodeji 200 Kč, na místě pak 250 Kč a zahrnuje degustační skleničku, zavíňovací vzorek, kulturní program.

 

Kdy sobota 31. srpna 2019
Kde Hradec Králové

 


www.svatekvina.cz
facebook/svatekvina – instagram/svatekvina


Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.