Neděle, 1.10.2023
HudbaKultura

The Australian Pink Floyd Show – Exposed in the light World Tour 2012

The Australian Pink Floyd Show -  Exposed in the light World Tour 2012Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show se po roce opět vrací zpět do Evropy! Po loňském fenomenálním úspěchu přivězou do České republiky zcela novou show Exposed in the light World Tour 2012. Fanoušci legendárních Pink Floyd budou moci tuto novou show zhlédnout hned třikrát – v Praze, v Brně a v Ostravě.

PRAHA – TESLA ARÉNA – 14.1.2012 od 20:00
BRNO – KAJOT ARÉNA – 15.1.2012 od 20:00
OSTRAVA – ČEZ ARÉNA – 16.1.2012 od 19:00

Kapela si za název pro letošní show vybrala text z Floydovské klasiky “Shine On You Crazy Diamond”. Podrobnosti o nové show pro rok 2012 kapela zatím neodkryla, ale už teď je jasné, že jejich další koncert bude absolutně nečekaným a novým zážitkem. Jejich kvality dostatečně dokazují předem dlouho vyprodané haly. Kapela si pro svou letošní show “Exposed in The Light” prozatím nechává všechny trumfy v rukávu.

The Australian Pink Floyd Show, foto: (c) Jaromír Zajíček - FotoZajda.cz

Jak říká Colin Wilson: “Hudba je pro nás vždy na prvním místě. Naše nová show bude obsahovat dosud nehranné skladby, kterým vdechneme nový život. Naši fanoušci tak uslyší skladby, které by jinak nebylo možné slyšet, a které je dozajista uchvátí. Na nové show tvrdě pracujeme a vše do detailů zkoušíme. Prozatím si více o chystaném představení necháme pro sebe. Pokud jste si ale užili naši předchozí show, pak si jistě užijete i tuto!” A jak News Of The World shrnul: “Fanoušci Barretta a Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona si dozajisté přijdou na své”.

The Australian Pink Floyd Show vyprodávají haly po celém světě, stejně tak jako kdysi skuteční Pink Floyd. Tato tributní kapela vznikla v roce 1988 a od té doby prodala přes tři miliony vstupenek po celém světě. Nick Mason, bubeník Pink Floyd pro BBC 5 Live řekl: “Jsou skvělí, možná ještě lepší než my!”. O jejich mistrovských kvalitách svědčí také fakt, že vystoupili na oslavě 50. narozenin samotného Davida Gilmoura a The Mirror je označil za “krále žánru”.

Jejich připravované turné Exposed in the light World Tour 2012 bude největším a nejúžasnějším tributem Floydů všech dob. Fanoušci si tak budou moci opět vychutnat mistrovskou show plnou floydovských melodíí, show plnou laserů, videí a efektů. Podrobnosti o nové show stále čekají na zveřejnění, ale už teď se dá předvídat, že to bude jak napsal Birmingham Mail v roce 2011 jednoduše “Pinkredible”!

The Australian Pink Floyd Show -  Exposed in the light World Tour 2012

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, přes web pořádající agentury Pragokoncert www.mastersofrock.cz, na mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na tel. 577 432 580 a 224 235 267 na dobírku a v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.