Tři sestry & Wohnout to rozjedou v chrudimské hale mezi brankami

Tři sestry & Wohnout to rozjedou v chrudimské hale mezi brankamiMísto fotbalových branek velké podium, místo řehtaček v rukou návštěvníků kelímky s pivem a výsledek již dopředu jasný – pořádná porce zábavy. Tak takhle se promění chrudimská sportovní hala, ve které se 2. listopadu 2013 bude konat dvojkoncert skupin Tři sestry a Wohnout.

Skupina Tři sestry působí na české hudební scéně již od roku 1985. Za tuto dobu stihla vydat 24 alb a mnohé z jejich písní téměř zlidověly. Nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hágen, který je nejen zpěvákem, ale také muzikálovým textařem a především velkým bavičem. Hudební styl kapely je označován jako „pubrock” pro její texty s hospodskou tématikou. Na koncertě zazní jak největší hity, tak písně z nového alba „Líná hudba, holý neštěstí”.

Kapela Wohnout také není žádným začátečníkem a po koncertních podiích tato partička kolem Matěje Homoly vystupuje již od roku 1996. Za tuto dobu skupina vydala 12 alb a v letošním roce i DVD „Elektronická slepice”. Pro jejich písně jsou charakteristické tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a především energické koncerty, o čemž se budou moci návštěvníci chrudimského koncertu přesvědčit.

Pro konání tohoto dvojkoncertu byla vybrána chrudimská sportovní hala, která bude pro účely koncertu pokryta speciálními podlážkami a vybavena dostatečným počtem barů tak, aby poskytla potřebný komfort všem návštěvníkům.

Vstupenky na akci jsou již v prodeji a nejlevněji již lze pořídit za 280 Kč v restauraci Kateřina Chrudim, v hostinci U Sladovny Chrudim a v pardubické hospodě Na Rychtě. Dále je lze zakoupit v předprodejní síti www.ticketportal.cz za 320 Kč. Na místě pak bude cena 350 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH a manipulačních poplatků předprodejců. Začátek akce je naplánován na 19.00 hodin.

Tři sestry & Wohnout to rozjedou v chrudimské hale mezi brankami

Koncert pořádají agentury DC PROMO s.r.o. a M-STAR.
Aktuální informace najdete na: https://www.facebook.com/trisestrywohnoutchrudim

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.