Tip na komiks: Zmrzlina a Smutek – Kyanid a Štěstí 2

Zmrzlina a Smutek - Kyanid a Štěstí 2Kyanid a Štěstí je zpět! Tvůrci světoznámého webového komiksu věděli, stejně jako mnozí vězni, že Internet je ideálním místem pro neřestný a nevhodný obsah, takže když jejich první kniha zamořila domovy a zprznila mysl tisíců čtenářů na celém světě, jenom to rozšířilo jejich zorničky při myšlence na potenciál tohoto fenoménu.

Kyanid a Štěstí podniká další logický krok ve své cestě k ovládnutí světa…

 

 

 

Větší, silnější a zvrhlejší než kdy dříve – 150 stripů včetně 30 zcela nových a také úplně nové Interaktivity jsou zaručeným způsobem, jak přijít ke stehům. Doufejme, že ne doslovně.*

Zmrzlina a Smutek s předmluvou od Randalla Munroa (autora XKCD) jednou provždy zodpovídá věčnou otázku:
Co jen dám babičce k Vánocům?  

  

Název knihy: Zmrzlina a Smutek – Kyanid a Štěstí 2
Autoři: Kris Wilson, Rob DenBleyker, Matt Melvin, Dave McElfatrick

Žánr: komiks, domácnost a zábava
Doporučeno od: +15

EAN: 9788025143049
ISBN: 978-80-25-14304-9
Počet stran: 176 stran
Formát: 205 x 145 mm – brožovaná lepená
Nakladatelstvi: Computer Press
Datum vydání: 27. 8. 2014

E-shop: http://knihy.cpress.cz/

 

Computer PressComputer Press – renomované knižní nakladatelství počítačové literatury a titulů z oblasti digitální fotografie s tradicí od roku 1994 je dominantním leaderem na trhu v oborech počítačové literatury a digitální fotografie. V současné době nabízí více než 1400 knižních titulů, které pokrývají kompletní spektrum počítačové problematiky od začínajících uživatelů až po knihy pro IT profesionály.

Nakladatelství svou nabídkou pohotově reaguje na vývoj v oboru IT a přichází tak na trh s produkty věnovanými nejnovějším verzím produktů a nejžádanějších technologií. Nakladatelství Computer Press spolupracuje nejen s renomovanými českými autory, ale také s největšími zahraničními vydavateli.

Cílem nakladatelství je přinášet i nadále kvalitní, užitečné a moderní knihy a učebnice pro široké spektrum profesí i domácí uživatele všech znalostních úrovní reagující na nejnovější trendy v oblasti informačních technologií, digitální fotografie a příbuzných oborů. Naleznete zde takové tituly jako 1001 tipů a triků pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

 

Albatros média

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

Albatros media, a.s.

 

* Autoři nedoporučují a distancují se od případného použití knihy v roli bodného, sečného či jinak škodlivého nástroje.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.