Top Secret 2012

Top Secret 201212. března 2012 od 20 hodin, Hotel Hilton Praha
TOP SECRET 2012
představí provokativní spodní prádlo české značky WERSO. Celkové zpracování jednotlivých modelů je však na renomovaném módním návrháři a designérovi Petrovi Kaloudovi. Ten ve spolupráci s choreografkou a režisérkou Lenkou Vinickou připravuje desítky nádherných modelů, které doplní několik obřích diamantů od firmy Cabrha Diamonds.

 

Hlavním tématem TOP SECRET 2012 bude KARNEVAL ve všech jeho podobách. Od divokých brazilských tanečnic přes šamanské rituály rozpálené Afriky, tajemné masky v Benátkách a mnoho dalších inspirací z celého světa, včetně masopustních masek z Čech a Moravy.

Módní návrhář Petr Kalouda pro TOP SECRET 2012 připravuje také originální kolekci šperků a bižuterie, která doplní velkolepé modely křídel, masek a velkých konstrukcí. Všechny modely se vyrábí z luxusních materiálů od hedvábí a saténu až ke kožešinám a peří. Některé modely budou doplněny i velkými kovovými, dřevěnými nebo balzovými konstrukcemi. Petr Kalouda všechny modely velmi detailně zpracovává již při samotných návrzích a skicách. Neméně pečlivý bude i výběr těch nejkrásnějších modelek, které na TOP SECRET 2012 představíme. První castingy začnou v polovině ledna a vybírat budeme nejen v Praze a Brně, ale také v Bratislavě.

TOP SECRET při svém šestém ročníku opět oslní diváky velkolepou scénou, kterou designéři a mistři světel a zvláštních efektů právě navrhují.

Top Secret

Předprodej vstupenek v síti TICKETPRO v cenách již od 1000 Kč

Pořadatel: JVS GROUP

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.