Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Transmission 2012 spustila předprodej

transmission_2012_betaV sobotu 17. listopadu 2012 přivítá nejmodernější hala ve střední Evropě, pražská O2 arena, tisíce fanoušků elektronické hudby z celého světa do magického města Prahy, kteří budou mít šanci již po deváté zažít spektakulární výpravnou show Transmission.

Transmission, která je známá pro svůj bezkonkurenční, krystalicky čistý zvuk od Funktion One, nádherné lasery a speciální efekty, vás opět vezme na magickou cestu, kde světové DJské špičky a všichni návštěvníci vytvoří jedinečnou atmosféru plnou euforie. Pusťte uzdu fantazii a změňte svůj sen ve skutečnost, v sobotu 17. listopadu 2012.

VSTUPENKY:
Cena vstupenek bude ve stejném cenovém rozpětí jako minulý rok. Avšak z důvodu vyššího dph za vstupenky z 10 % na 14 % jsme byli nuceni cenu vstupenek navýšit o 4 %.
V úterý 17.4.2012 půjde do předprodeje první vlna 2.500 ks vstupenek za cenu 925 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit skrze portál www.sazkaticket.cz a u jakéhokoliv on-line terminálu ve sběrnách společnosti SAZKA, tj. na více než 7000 prodejních místech v ČR. Terminály jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Po vyprodání první vlny vstupenek se cena navýší na 1,150 Kč do 31. července a bude se dále zvyšovat až na konečných 1,450 Kč. Na místě pak vstupenka bude stát 1,490 Kč.

Transmission VIP TICKET
2.900 Kč
VIP Ticket umožňuje majitelům vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše O2 areny, a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. Vstupenka opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink a finger food. Pro vstup do O2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

Transmission GOLDEN TICKET
4.650 Kč
Transmission Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 10. Prodej probíhá na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova.katerina@bestsportarena.cz

Přidejte se a pozvěte své přátele na noc Transmission na Facebooku https://www.facebook.com/events/191099441008870/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.