Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

Transmission – Digital madness

transmission - digital madnessOsmé pokračování noci TRANSMISSION s podtitulem DIGITAL MADNESS, která se bude konat již za necelý měsíc, v sobotu 19. listopadu 2011 v pražské O2 areně, spustila nové webové stránky.  Mezi vystupující patří Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, John O´Callaghan a Michal Poliak.

Těm, kteří si nechtějí nechat osmou edici Transmission ujít, doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek. Od 1. listopadu je cena 1,390 Kč. Na místě pak bude cena činit 1,490 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v síti Sazka Ticket, na terminálech Sazka, všech pobočkách České pošty a prodejních místech Ticketportal.

Pro ty nejnáročnější jsou v prodeji také exkluzivní Hot Peppers VIP Lounge Tickets, které umožňují majitelům vstup na luxusní VIP terasu, vybudovanou na ploše O2 areny s neomezenou konzumací nealkoholických nápojů. Dále jsou v nabídce také Golden Tickets, které nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma.

Více informací naleznete na www.transmission.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.