Tučňáci na ledu – další hra z edice Smart Games

Tučňáci na ledu - další hra z edice Smart GamesNová hra z populární edice Smart GamesTučňáci na ledu je hra plná zábavy a skvělých možností rozvoje pro děti již od šesti let.
Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra , která vás nenechá chladnými. Pro každého hráče je to dvojitá výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek ten správný tvar.

SMART games jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech a můžete hned hrát. Při tom vám ale každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy.

Každá hra představuje zároveň zábavu a také příspěvek k rozvoji inteligence vás i vašich dětí. SMART games rozvíjejí zejména logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace a plánování. Jednotlivé hry mají různé úrovně obtížnosti. Jsou vhodné pro děti od 3 let i pro dospělé.

Tučňáci na ledu - další hra z edice Smart Games

Všechny hry ze série SMART games vynikají zejména zajímavými herními mechanismy, kvalitním provedením herního materiálu a také krásným grafickým zpracováním.

SMART games se v současné době prodávají ve více než 100 zemích a jsou vítězem řady prestižních cen v oboru her a hraček po celém světě.

 

Název: Tučňáci na ledu
Originální název: Penguins on Ice
SMART GamesRok vydání: 2010
Věk hráčů: dětská hra, od 6 let
Počet hráčů: 1
Doba hraní: krátká hra do 20 minut
Stupeň náhody: bez náhody
Interaktivnost: komunikace není součástí hry
Humor: seriózní hra
Složitost: triviální
Nároky na zručnost: ano, malé děti procvičí motoriku
Počeštění: kompletně česká hra dostupná v ČR
Doporučení pro rodiny: určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti

Tučňáci na ledu - další hra z edice Smart Games

Hru si můžete zakoupit zde – www.hrajeme.cz.

Hru si budete moci přijít zahrát zdarma do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou v Chrudimi. Sledujte termíny jejího konání.

O další hře METRO z edice Smart games si můžete přečíst v našem článku zde – https://www.chrudimka.cz/metro-dalsi-novinka-z-rady-smart-games.html.

Více o hrách Smart Games na Více na www.smarthry.cz a www.smartgames.eu

 

Více na www.mindok.cz a www.hrajeme.cz.

MindOK

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.