Sobota, 9.12.2023
HudbaKultura

Turbošanson Poletíme? zazní Flédou

Turbošanson Poletíme? zazní FlédouPoletíme?, skupina dobře vypadajících mužů, jak se tato kapela označuje, bude hrát ve středu 22. března 2017 v brněnské Flédě. Vlna energie, kterou šíří banjo, trubka, housle, saxofon, piano a bicí, se spustí ve 20:00. Vstupenky v předprodeji za 190 Kč lze koupit na smsticket.cz, goout.cz v Café ELEVEN a INDIES.

Brněnská hudební skupina Poletíme? vydala své první album, Jednoduché písničky o složitém životě, v roce 2009 a od té doby si buduje pevnou pozici na českých pódiích. Objíždí velké festivaly a letos dokonce vyráží na turné s Divokým Billem. Slavné písničky jako Lokomotiva, Mimochodem, nebo Holky pitomý dnes zná už skoro každý.

 

 

FlédaHudební klub Fléda, kde Poletíme? vystoupí, je jedním z největších brněnských klubů, který vnikl v roce 2006. Jeho kořeny ale sahají mnohem dál, až ke kabaretu Brněnský Netopýr. Dnes zde hrají známí čeští interpreti jako Vypsaná Fixa, Mig21, Mňága a Žďorp, ale i zahraniční umělci. Ani žánrově není klub omezený a na své si zde mohou přijít i příznivci elektra, elektro swingu, či DnB.

www.poletime.info | www.facebook.com/poletime | fleda.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.