Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Twenty One Pilots přijedou už na podzim

Twenty Øne Piløts4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Americké duo Twenty Øne Piløts se vrací do Prahy. Pro velký zájem se koncert přesouvá do Tipsport Areny. Společně s kapelou chceme tímto krokem umožnit hudební zážitek i těm fanouškům, na které se nedostalo.

Datum 4. listopadu 2016 zůstává stejné. Prodej vstupenek do Tipsport Areny v rozmezí 890 – 1590 Kč bude zahájen ve středu 25. května v 10 hodin v síti Ticketpro a Ticketportal. Vstupenky na původní místo, Forum Karlín, zůstávají v platnosti a jsou na stání. Pokud budete chtít vstupenku upgradovat za místo k sezení, kontaktujte ve dnech 23. a 24. května Ticketpro na emailu ticket@ticketpro.cz.

Twenty Øne Piløts jsou Tyler Joseph a Josh Dun, hudební duo pocházející z amerického Ohia. Minulý rok vydali v pořadí již čtvrté album Blurryface, které sklidilo mnoho pozitivních reakcí. Píseň Stressed Out se umístila na druhé příčce Hot 100 hudebního žebříčku Billboard a na Spotify má přes 330 milionu poslechů. Do Prahy se dvojice vrací v rámci světového turné s názvem Emøtiønal Røadshøw, které je v Americe zcela vyprodané.

 

 

Twenty Øne Piløts

Pořadatel: www.fource.cz.

                    Fource Entertainment

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.