Pátek, 29.9.2023
HudbaKultura

Two Steps From Hell dotřetice

Kdykoli ve vzduchu cítíte obrovské emoce, napjaté očekávání a dechberoucí intenzitu, můžete si být jistí, že hudba Two Steps From Hell není daleko. Přední světoví skladatelé epické hudby Thomas Bergersen a Nick Phoenix se svým projektem zavítají do Prahy, kde předvedou unikátní vystoupení s orchestrem a pěveckým sborem. Dvakrát odložené koncerty se uskuteční 28. a 29. června 2022.

Thomas Bergersen a Nick Phoenix se svojí kalifornskou produkční společností Two Steps From Hell překonávají snad každý streamovací rekord. Díky čtyřem miliardám přehrání na YouTube, miliardou přehrání na dalších streamovacích službách a čtyřem platinovým deskám, se Two Steps From Hell právem řadí mezi jedny z nejúspěšnějších hudebních projektů v historii.

Písně jako „Protectors of the Earth“, „Heart of Courage“, „Victory“ či „Archangel“ rezonují se srdečními tepy milionů fanoušků po celém světě a dokonale doplňují filmové ukázky, kterých jsou součástí. Ve snímcích „Avengers: Endgame“, „Aquaman“ nebo „Jurassic World“ a dalších, na slavnostním zahájení olympijských her, ale i v reklamních kampaních nadnárodních společností – tam naleznete hudbu Two Steps From Hell zaručující jistý úspěch a nenahraditelnou hudební součást.

 

Two Steps from Hell se vydávají se svými soundtracky na živé koncertní turné po celé Evropě s orchestrem, pěveckým sborem a sólisty, na kterém nevynechají ani Prahu a tuzemským fanouškům tak nabídnou vzrušující show působící na všechny lidské smysly. Napínavá cesta světem epické hudby, (nejen) lidské fantazie, hudební mystiky, dramatu a jedinečných tónů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe slibuje jedinečný a nezapomenutelný prožitek.

Prodej vstupenek na nové termíny pokračuje v síti Ticketmaster.

Vstupenky zakoupené na původní či náhradní termíny zůstávají v platnosti, a to následovně:
– vstupenky na 17. 4. 2020 (resp. 29. 4. 2021) platí na nový termín 28. 6. 2022.
– vstupenky na 18. 4. 2020 (resp. 30. 4. 2021) platí na nový termín 29. 6. 2022.

Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Objednávky posílejte na ticket@ticketmaster.cz, přikládejte prosím naskenový průkaz ZTP/P.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.