Pondělí, 27.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Vypsaná fiXa a Wohnout opět společně!

Vypsaná fiXa a Wohnout opět společně!Po více jak dvou letech od jejich úspěšného turné V+W avizují Vypsaná fiXa a Wohnout společný návrat na pódia kulturních domů. Turné přinese celkem dvanáct zastávek napříč republikou. Začíná 31. 10. v Sušici a skončí 19. 12. v České Lípě.

O společném turné jsme uvažovali již delší dobu. Jednak to minulé bylo super a překvapivě dobře fungovalo. Příznivci našich kapel se krásně smíchali v jeden velkej ´vypsanofixowohnoutí´ kotel. Pokračování nakonec vyšlo až letos, takže se těšíme, že si to celé zase zopakujeme a na naše předchozí turné poctivě navážeme,“ říká za Vypsanou fiXu frontman Márdi.
Obě kapely v loňském roce vydali svá nová alba. Wohnout – Laskonky a Kremrole a Vypsaná fiXa Krásný smutný den. Nejen písně z těchto alb zazní pak na podzimních koncertech. „Bude to takový best of obou kapel, ale chystáme další překvapení, které průběžně odtajníme během léta, “dodává ještě Márdi.

Předprodej na turné je již zahájen. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream.cz a na obvyklých předprodejích v místě konání koncertu.

 

Vypsaná fiXa a Wohnout tour 2015 termíny:
31.10. Sušice – KD
13.11. Lubná u Poličky – KD
14.11. Křesetice u Kutné Hory – Sokolovna
20.11. Krumvíř – KD
21.11. Čenkov u Příbrami – KD
27.11. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum
28.11. Litvínov – Attic klub
4.12. Kroměříž – Hudební klub Slady
5.12. Ostrava – zimní stadion
11.12. Pardubice – ABC
18.12. Dražice u Tábora – KD
19.12. Česká lípa – KD

 

Vypsaná fiXa a Wohnout opět společně!

 

Více informací na:

www.wohnout.cz    www.facebook.com/wohnouti

www.vypsana fixa.cz   www.facebook.com /vypsana fixa

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.