Středa, 1.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Výstava MODERNÍ GASTRONOMIE se opět blíží

Výstava MODERNÍ GASTRONOMIE se opět blížíPro všechny odborníky z oboru potravinářství a gastronomie a pro všechny, kdo sledují nové trendy v kuchyni, připravil Městský rozvojový fond Pardubice a. s. opět největší potravinářskou a gastronomickou výstavu východních Čech s názvem MODERNÍ GASTRONOMIE.

Tato akce se uskuteční v termínu 22.- 24. září 2011 v moderní multifunkční ČEZ ARENĚ Pardubice. Této ve východních Čechách nejvýznamnější gastronomické akce se každoročně účastní více než 90 vystavovatelů z celé republiky a zhlédne ji více než 15 000 návštěvníků.

Výstava je určena zejména pro majitele hotelů, restaurací, penzionů, cateringových firem, vinoték, kaváren, cukráren, pizzerií, vedoucí školních jídelen, velkoobchodů, maloobchodů i zájemce z řad široké veřejnosti. Návštěvníky jistě potěší široký sortiment potravin pro gastronomii, světová i moravská vína, destiláty, prezentace pivovarů, nealko nápojů a kávy, potraviny z dovozu, mléčné produkty, instantní výrobky a suché směsi, koření a lahůdky, sterilovaná jídla, cukrovinky, rovněž široká nabídka gastronomických zařízení – vybavení velkokuchyní, pokladny, váhy, vybavení hotelů a restaurací,atd.

Výstavu provází bohatý doprovodný program: vaření specialit, barmanská a barystická show, soutěže s ochutnávkami pro všechny, pro koho se stala gastronomie koníčkem.

Kontakt: Daniela Fikejsová – manažerka výstavy, tel. 724 791 404

Více na http://www.mrfp.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.