W&W – nové hvězdy Trance

W&W - nové hvězdy TranceW&W, tento projekt, v jehož popředí stojí dvě jména, Willem van Hanegem a Wardt van der Harst, si razí cestu tranceovou scénou. To, co začalo jako náhodné setkání v roce 2007 se vyvinulo v dokonalou harmonii a momentálně tito 22 letí holandští mladíci tvoří velice kvalitní produkci. Tracky jako Countach, Dome a Eruption získaly podporu od nejznámějších djs.

Sám Armin Van Buuren pokládá tuto dvojíci mezi nejlepší na světě a jsou nadějí pro novou generaci trancu. Zatím největší peckou byl rozhodně song Mustang, který svou propracovaností a vylazenou melodii zaujal ne jednoho posluchače. Právě ten odstartoval jejich hudební kariéru a vysloužili si díky němu úctu předních trance djs. Jak jste si ji již všimli, W&W se soustředí hlavně na tech trance, ovšem doplňují ho o pikantní prvy. Jak již bývá zvykem, je těžké škatulkovat jednotlivé interprety do různých skupin trancu. Nejdůležitější stejně je jejich cit pro vyvážené tracky hodící se jak na poslech, tak na parket. Co víc si přát ? Snad jen, aby jejich výborná tvorba neubírala na obrátkách a ať se také brzy dostanou na výsluní po boku největší djs, kde rozhodně patří.

Na základě dosažených úspěchů se rozhodli prodloužit spolupráci ještě o další 2 roky, takže se máme opravdu na co těšit. Za tuto dobu by se mohli vyhoupnout pěkně vysoko a získat si srdce milionů posluchačů jedinečné hudby jménem Trance. Jak to tak již bývá, důležité je objevovat nové způsoby a dle mého názoru kluci ještě nevybalili všechno, co pro nás mají připraveno. Z nadcházejících událostí mohu vypíchnout třeba jejich vystoupení na Trance Energy 2010, kde rozhodně předvedou své největší pecky a pravděpodobně vytřou zrak ještě neznalým.

Mainstage Radio Show na Afterhours FM (jedno z nejúspěšnějších trance radií) jen podtrhuje jejich raketový přílet na scénu. Od ledna 2010 byla tato radio show obnovena a přepracována s novými prvky. Můžete si poslechnout nejlepší tracky uplynulého měsíc, dozvědět se rozmanité informace z rozhovoru či si zasoutěžit. Mainstage Radio show si můžete “naladit” každý druhý pátek v měsíci mezi 19 a 20tou hodinou na Afterhours.FM.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.