Čtvrtek, 20.6.2024
HudbaKultura

Wohnout má Svatozář a začíná výroční tour

WohnoutSkupina Wohnout v pátek 4. listopadu 2016 vydala nové DVD i s audio plackou z letního koncertu na koupališti Vyžlovka, a také zahájila druhou část výročního tourné po KD, kam si vozí vlastní světelný a zvukový aparát a scénu.

Jako ochutnávku z nového nosiče nyní představuje live videoklip, a to na píseň „Svatozář“ z posledního řadového alba. Skladbu můžete slyšet v netradiční podobě s houslemi, kterých se ujal Vojta Lavička. 

Krom videoklipu Vojta vystoupí jako host na velkém pražském koncertě v Malé sportovní hale 16. listopadu, kde si s Wohnouty zazpívá i Eva Pilarová nebo Spejbl a Hurvínek.

Žádný pražský koncert není běžný. Nejsem Pražák, ale žiju tady, takže je to domácí koncert. Navíc přijde celá rodina… ale i kdybych koncert celý pokazil, tak mi nikdo neřekne půl slova“ komentuje tuto výjimečnou zastávku šňůry bubeník Zdeněk Steiner.

Kapela slibuje dlouhý playlist a scénu, která bude pouze na tomto koncertě. V roli předskokanů se objeví kapela Th!s, ve které hraje Vojta Kotek, který je zároveň režisérem klipu Svatozář. Na klip se můžete podívat zde:

 

 

Více informací na www.wohnout.cz nebo na www.facebook.com/wohnouti.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.