Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Září v chrudimském muzeu

Na září připravuje Regionální muzeum v Chrudimi dvě výstavyZáří, čas návratu ze sluncem vyhřátých cest do školních lavic a do zaměstnání. Čas, kdy si opět připomeneme po nevšedních zážitcích naše všední starosti. Není to však důvod ke smutku či panice, neboť každé období nám dokáže něco nabídnout. V případě září se jedná o babí léto se svými poletujícími stříbrnými nitkami pavučin, které protkávají příjemnou atmosféru jako nějakou vzácnou výšivku.

Komu se však nechce obdivovat krásy přírody venku, může zavítat do Regionálního muzea v Chrudimi, které pro své návštěvníky připravuje na září dvě výstavy.

První z výstav se jmenuje “Letem hmyzím světem” a v době od 5. září do 10. listopadu 2013 bude provádět veřejnost říší hmyzu.

Druhá výstava, jejíž vernisáž se koná 19. září 2013 v 17:00 hodin, nese název “Antické mýty jinak”. Otevřena bude od 20. září do 17. listopadu 2013 a návštěvníkům přiblíží svět antické mytologie. Věříme, že pokud si vyberete jakoukoli výstavu, nebudete litovat.

Více informací také na http://www.muzeumcr.cz.

Regionální muzeum v Chrudimi připravuje na září dvě výstavy

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.