Čtvrtek, 18.7.2024
KulturaOstatní kulturaVýstava

Zajděte si na výstavu KREATIV Pardubice

Zajděte si na výstavu KREATIV PardubiceVe čtvrtek 21. listopadu 2013 se v městě perníku koná nevšední akce. Česká abilympijská asociace (CAA) pořádá ve vstupních prostorách budovy ČSOB Pojišťovny Pardubice prvý ročník výstavy KREATIV Pardubice.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrou nabídku zboží k zakoupení i ukázek ze světa ruční kreativity: třeba na vystřihovánky, papírové modely, kreslicí a psací potřeby, modelovací hmoty, korálky, potřeby a materiál na scrapbooking a cardmaking (ruční tvorba netradičních fotoalb a papírových přáníček) nebo na quillingovou metodu (zdobení papírovými ozdobami), patchworkové deky, přehozy a polštáře, papírovou krajku, pedigové a proutěné zboží, barvení, batikování, drátování, malba na sklo, vitráže, ručně vyráběné šperky z polymerových hmot, dřevěné hračky atd.

Výstava začne v 9 a skončí v 18 hodin a její součástí budou workshopy určené pro všechny návštěvníky. Vstup je zdarma. Na dotazy odpoví Jana Jirásková z CAA na telefonu 774 554 729 či 466 052 050.

Zajděte si na výstavu KREATIV Pardubice

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.