Zimní Studnice Fest již tuto sobotu

zimni_studniceUž tuto sobotu 12. února se sál pardubického ABC klubu počtvrté rozezní pod tóny, které nabízí hudební akce zvaná Zimní Studnice Fest 2011. Pořadatelé se každoročně snaží nastolit velkou žánrovou rozmanitost vystupujících kapel a ani letos tomu nebude jinak.

Celou hudební přehlídku začne v 17. hodin pardubická kapela Matthew’s Workshop, poté se přes podium přežene energická čtveřice Imodium. Následuje rock’n’rollová parta Airfare a pardubická double-harmonika punková Dukla Vozovna. S příchodem kapely Skyline na pódium je možné očekávat příliv obrovské energie, o kterou tato elektronická parta bude chtít podělit i s návštěvníky. Ta se jim jistě bude hodit při vystoupení kapely Tleskač, která z Plzně opět přiveze mimo ska skvělou zábavu.

Vstupenky na 4. Zimní Studnice Fest lze do čtvrtka zakoupit v síti Ticketportal nebo poté přímo na místě v sobotu od 16 hodin s pouze dvacetikorunovou přirážkou. Další detailnější informace jsou na oficiálním webu festivalu http://zimni.studnicefest.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.