Neděle, 24.9.2023
Ostatní volný časVolný časVýstava

5. Den Podnikavých žen z Pardubického kraje

7. listopadu 2018 – Krajský úřad Pardubice – vstup zdarma

Prodejní výstava originální tvorby, delikates a specialit z Pardubického kraje.

Přijďte se podívat, ochutnat, vyzkoušet a nakoupit výrobky spolku Podnikavých žen Pardubického kraje. Máte mimořádnou možnost nás poznat, zeptat se na to, co vás zajímá a vidět náš sortiment.

Mezi zúčastněnými budou Food boutique Monamy, Naše DOBRÁ pekárna, SyrMil – RVB sro, LaGaba, Duhová kočka, Monika Jará, Edit B. PHOTO, Hana Binková, ZŠ V Pohybu, Sunrise Language Agency a anglické knížky Usborne, Lucie Paulusová, DiS. – nutriční terapeut, Mimikri, Avantgard, Koloniál beZobalka, FlerJarmark Pardubice- Atrium Palace, Léthó Pardubice, Goci, Dobrá čajovna Pardubice, Skutečně zdravá škola a další, které budeme postupně představovat. Sledujte nás!

Vrcholem dne bude moderovaná autogramiáda tří úspěšných spisovatelek a bloggerek Barbora Bečvářová (Copatá máma), Svatava Vašková(Coolinářka) a Anička Musilová (Andy’s diary, Černooká), která proběhne v 11 hodin v sále Jana Kašpara na Krajském úřadě Pardubického kraje (Komenského náměstí 120). Moderuje improvizační skupina Paleťáci, Andrea Moličová.

Nad výstavou převzala záštitu paní senátorka Miluše Horská, senátorka za Pardubicko, Přeloučsko a Chlumecko, a náměstek primátora města Pardubice Jakub Rychtecký. Za podporu a organizaci děkujeme Regionální kanceláři agentury CzechInvest.

 

Kdy středa 7. listopadu 2018
Kde Krajský úřad Pardubice

 

Den podnikavých žen

 

www.facebook.com

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.