A teď? Vyprodat ČEZ Arénu

hc_csob_pardubiceTahle série má grády! Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dokázali vydřít čtvrté čtvrtfinálové utkání na severu Moravy a srovnali duel s Vítkovicemi na 2:2. Po ostravském dvojutkání se všichni těší na pátek 16. března 2012 do pardubické ČEZ Areny. Bude poprvé v sezoně vyprodána?

“Na pokladnách si nyní mohou fanoušci zakoupit vstupenky i nejvyšších kategorií, které poskytují návštěvníkům dokonalý výhled na ledovou plochu,” uvedl ve středu ráno marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Miroslav Novotný.
Internetová rezervace vstupenek je sice kompletně vyprodána, na pokladnách ČEZ Areny je však stále dostatek vstupenek k dispozici. “Někteří majitelé permanentek nevyužili své možnosti rezervovat si vstupenku, a tak fanoušci mají stále možnost získat velmi kvalitní místa,” poznamenal Miroslav Novotný.

V Pardubicích bylo naposledy vyprodáno na čtvrté semifinálové utkání v minulé sezoně, v této přišlo více než deset tisíc diváků na utkání 22. kola Tipsport extraligy se Slavií Praha. Bude nejvyšší číslo z této sezony 10 026 překonáno a nahlásí pořadatelé plný dům ve veledůležitém pátém čtvrtfinálovém duelu?

Během přestávky mezi první a druhou třetinou pátého čtvrtfinálového utkání se uskuteční autogramiáda, které se zúčastní brankář Ján Lašák a útočník Petr Sýkora.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.