ABBA the Concert – Hello Europe Tour 2011

ABBA the Concert - Hello Europe Tour 20112. února 2011, ČEZ Aréna Pardubice – hraje a zpívá skupina ABBAGAIN

Zažijte atmosféru legendárního koncertu ve Wembley v roce 1979!

Miliony fanoušků na celém světě znají koncert ABBY ve Wembley z videozáznamu nebo ho viděli v televizi. My jsme se rozhodli připravit perfektní koncertní remake tohoto koncertu a umožnit tak každému zažít ten skvělý koncert a jeho fascinující atmosféru na vlastní kůži.

Pečlivá příprava všech detailů koncertu trvala více než jeden rok – dokonalé ozvučení, choreografie, sofistikovaná vokální aranžmá, pečlivý výběr interpretů a samozřejmě také památná bílá podlaha pódia a slavný titulek ABBA tvořený obrovským množstvím žárovek.

ABBA the Concert - Hello Europe Tour 2011ABBA THE CONCERT je velkolepá stopadesátiminutová show s 13 umělci na jevišti. S naprosto přesvědčujícím výkonem zpěváků a fantastické kapely ABBAGAIN je koncert téměř k nerozeznání od originálu – koncertu ABBY ve Wembley v roce 1979.

“Perfektní produkce, hudebně vyzrálé a opojné, to nejlepší, co se stalo v roce 2009”- takové jsou citace z evropského tisku ke kritice Tour 2009.

ABBA THE CONCERT není za žádných okolností jen obyčejná “konvenční” show. Je to obrovské živé koncertní vystoupení, profesionálně provedené po všech stránkách – a dokáže Vás přenést lehce a přesvědčivě zpět do roku 1979.

Velkoplošné obrazovky na obou stranách jeviště nabízejí nejlepší detaily z pódia. Autentická světelná show a typický zvuk 70. let umocňuje tento mimořádný zážitek!

ABBA the Concert - Hello Europe Tour 2011


Termíny a místa koncertů:

2.2. Pardubice, ČEZ ARÉNA
3.2. Ostrava, ČEZ ARÉNA
4.2. Zlín, Zimní stadion Luďka Čajky
5.2. Praha, Kongresové centrum
6.2. Ústí nad Labem, Zimní stadion
8.2. České Budějovice, Budvar Aréna
12.2. Karlovy Vary, KV Aréna

Uvádí Aktiv Event, GmbH ve spolupráci s Ticket Art Praha, s.r.o.

 

 

Fotogalerii z tohoto koncertu naleznete na adrese – http://www.fotozajda.cz/koncerty/abbagain/galerie.html.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.