Akce MOMO Chrudim – říjen 2013

Děvčátko momoAni v podzimním měsíci říjnu nemusíte sedět doma a zahálet. MOMO o.p.s. si pro vás připravilo hned několik zajímavých akcí.

 

 

 

 

 

 

Kurz plstění (pro mírně pokročilé)
Zveme Vás na kurz plstění vlněných obalů na mobilní telefony či flétny. Minimální počet účastníků 5 a maximální 7. Účast na kurzu je nutno nahlásit nejpozději do 1.10.
KDY: 3. října 2013 od 16:30 do 18:30 hod.
CENA: 180 Kč včetně materiálu
LEKTOR: Jan Rodina

Poloostrov Kola (Rusko) – Od polární záře k bílé noci
Pojďme se podívat očima zvědavého geografa za polární kruh na poloostrov Kola. Povídání o dvou expedicích nás zavede do tichých zátok Bílého moře, kterým byl zanechán dostatek prostoru rozvinout se do divoké krásy, ale i do horského masivu s pozoruhodným projevem zápolení přírodních živlů s člověkem.
KDY: 9. října 2013 od 17:00 hod.
VSTUPNÉ: 50 Kč
PŘEDNÁŠEJÍCÍ: cestovatel Jakub Ondruch

Kurz automatické kresby
Harmonizace a léčba těla hravou formou. Tajemství barev. Kurz zharmonizuje tělo, odblokuje, co nefunguje. Kreslíme, co cítíme, a tím pomůžeme sami sobě. S sebou pastelky, bílý papír nebo čtvrtky.
KDY: 16. října 2013 od 16:30 hod.
CENA: 100 Kč
LEKTORKA: Bohumíra Školoudová

Den otevřených dveří
Srdečně Vás zveme na návštěvu naší dílny. Přiblížíme Vám, kdo a proč u nás pracuje, co vyrábíme a čím se ještě zabýváme. Čeká Vás povídání o vlně, plstění a o lidech s postižením. Pokud budete mít zájem, naučíme Vás plstit drobnosti jako brože, kuličky a míčky.
KDY: 22. října 2013 od 9:00 do 17:00 hod.

Naše vnitřní zdroje, jak je objevovat a využívat
Každý máme občas pocit, že jsme vyčerpaní, že máme potíže se v některých situacích orientovat, jak nacházet řešení. Často hledáme řešení kolem sebe, venku. Ale všechny zdroje jsou ve skutečnosti v každém z nás, jde jen o to nacházet cesty k jejich objevování a aktivování. Pokusíme se společně tyto zdroje nacházet a naučíme se některé techniky k jejich aktivování.
KDY: 23. října 2013 od 18:00 hod.
CENA: 70 Kč
PŘEDNÁŠEJÍCÍ: PhDr. Ivana Verner

KDE: Čs. armády 213, Chrudim – dům s cukrárnou a drogerií naproti nádraží ČD

VÍCE INFORMACÍ NA: www.devcatkomomo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.